Přejít na obsah

Závada - servomotor, vzpěra 5.dveří


Martin F.

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

Pokud nesežene tu starou vzpěru od někoho tak vyměnit za nové ale jak pravou tak levou a nový sw. Jinak to označení už si nepamatuji těch vzpěr ale tuším že ty A jsou ty staré (tlusté) a B už budou možná ty nové a ty se rozdělují na pravou a levou a se starýma nefungují. Zítra se mužu podívat to označení.....

Editováno: , autor: Froli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
On 6/19/2016 at 3:47 PM, Froli said:

Tak se taky přidám s problémem s otvíráním dveří. Zjistil sem přes diagnostiku že je špatná levá vzpěra. Sehnat ten starý typ nebylo možné tak sem nehnal ten nový typ jsou tenčí jak ty staré. Po výměne pořád stejné problémy. To bude asi potřeba vyměnit i tu druhou za tu novější a přehrát sw ? Ještě sem tu vzpěru ani neplatil tak ještě přemýšlím nad předělání na klasické  plynové vzpěry stím máte někdo zkušenost? 

 

Nazdar, vedel by si si spomenúť akú chybu ti ukazovala diagnostika keď si mal zlú tú ľavú elektrickú vzperu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 8. 2018 na 22:34, misor1994 napsal:

Ahoj, skus skoda-diely.cz, da sa tam hladat aj podla cisla dielu

Děkuji, bohužel tento starý typ vzpěr už nejde vyměnit kus za kus, ale musí se měnit obě+přenastavení ŘJ. cca 18000 korun. Nakonec jsem vzpěru rozdělal a opravil, teď už zase šlape.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Zdvavím chalani, mám tiež problém so superb 2 combi 2013. Skúsim opísať problém, snáď mi poradíte. Keď mi kamarát otváral kufor tak mi ho omylom ho aj potiahol a vtedy prestal fungovať. Pri zatváraní len pípa a občas sa pár cm pohne a zasesne sa. Pri otváraní vôbec nereahuje, musím ho ťahať ručne. Diagnostika mi píše "motor1 závada v elektronickom obvode ; motor 2 závada v elektronickom obvode" 

No merané hodnoty ukazujú polohu motorov aj otáčky motora ak s nimi hýbem.  Ak na motory privediem + a - začne sa otvárať alebo zatvárať každý motor.  Vedeli by ste mi poradiť kde môže byť chyba?  Nerad by som vymenil niečo zbytočne... Ďakujem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...