Přejít na obsah

Oprýskaný nárazník RS


iphonik4

Doporučené příspěvky

Zdravím! Moc by mě zajímal Váš názor na “opraskaný” lak na vnitřní straně FL RS nárazníku (pod chladičem). Automobil Octavia RS FL Combi 2011 je 3 roky starý a byl zakoupen, když měl najeto 24k km, jako roční vůz ze Škoda Plus. Od začátku, co jej mám, je na těchto místech lak oloupaný. Vůz je ještě rok v tovární záruce (a lak je v záruce ještě myslím déle). Myslíte, že je tohle u RS normální? Mám to nějak řešit? Díky za názory!7ehyza3e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha:) mi kdosi mi rikal, ze by mohl byt prelakovany (z fora SH), ale to si nemyslim. Za prve - data vyroby vsech komponentu primontovanych na narazník a bezprostredne za nim (mlhovky, svetla, denni sviceni, rs kryty mlhovek, cerpadlo ostrikovacu, dokonce i chladic, atd) maji datum vyroby 2/2011 (automobil je 4/2011), za druhe - lakovany dil je snadno rozpoznatelny hlavne kolem hran a zahybu (natoz u odflaknute roboty), za treti - mira "poskozeni" narazniku od kaminku by taky odpovidala, za ctvrte automobil predemnou vlastnila pouze skodovka a s autem jezdil muj znamy (temer rodina) z vedeni jednoho autosalonu. A za pate - datum vyroby narazniku by take odpovídalo (viz prave porizene foto) a jelikož je to plast, tak pri havarii by byl cely vymeny. aveqyqy7.jpg jestli tu tabulku chapu, tak datum vyroby je 2/2011

Editováno: , autor: iphonik4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl na mé předface RS stejný problém. Bohužel ne jen na méně viditelných místech, ale i na ploše. Stejně jako na foto i na mém žlutém nárazníku se začal loupat lak. Leč řešil to ještě původní majitel v záruce jako vadu laku. Škodovka reklamaci uznala a nárazník přelakovala a pro změnu zase začal lak praskat a odpadávat. Následovala reklamace reklamace a další přelakování a následně přelepení transparentní fólií. To už vydrželo, ale zase to není úplně ono a nárazník nechám letos kompletně odrbat na plast a znovu nalakovat. Sám nechápu jak je to na originál laku možné. Auto také nebylo nikdy havarováno. Prostě kvalita šla fakt od první řady dolů.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, díky za názory.

@šlaušek rs: týjo, tak to jim ta kvalita hodně pokulhává!:/

@foxdivemaster: co je lakované? Kdyby jsi cětl můj příspěvel o 2 nad Tvých, tak bys vědel, že není. Jinak mareczek z fóra Octavia Club postnul tohle fotoqera8e8y.jpg

Asi víc z nás trpí tímto problémem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Achjo... Za prve jsem psal, ze clovek, ktery s tim ve skodovce jezdil je muj rodiny clen a za druhe videl jsi fotku, kterou jsem poslal s vyrobnim stitkem? Pripada Ti, ze je zevnitr lakovany? Asi sis necetl muj prispevek, kde jsme psal duvody, proc to lakovane neni.. A viděl jsi fotky dalších lidí, kterým se to loupe stejně? To máme všichni podle Tebe lakovaná auta? Dnes jsem byl v tatove firmě, kde mají FL Octavii, která je stará rok (jeden z poslednícj kusů), firma je její první majitel a má to stejně. Takže co? To i nové auta jsou lakovane? Navíc tahle otázka byla směrována lidem, kteří vlastní dvojkovou Octavii. (Nic ve zlém, jen chci zjitit, jestli oni mají podobný problém). Prosím, než odepíšeš, tak si přečti ješte jednou, co jsem napsal ve svém 2. Příspěvku a podívej se na výrobní štítek.

Editováno: , autor: iphonik4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam taky dvojku a vevnitr lakovana neni-naraznik,sice mam predface 2008 tak je mozny ze cinani uz to lakujou aj zevnitr,nevim musel bych mrknout na nejakyho facelifta,a ty si myslis ze ikdyz si koupis nove auto primo ze skody tak nemuze byt lakovane?sem videl uz hodne takovych aut primo ze salonu,mozna se v tomto pripade pletu ale chtels slyset nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, ne ja samozrejme s Tebou souhlasim, ze protoze bylo zakoupene ze skodovky nic nezmanena, ale znovu rikam, te s autem jezdil ve skodovce pouze jediny clovek a to je skoro rodiny clen. Takze proto znam historii vozu. Dalsi vec je, ze co si myslis o tom stitku? Prece kdyby to auto bylo nabourane, tak by i ten stitek by daleko novejsi a naraznik by nemel na mesic stejne datum vyroby, jako ostatni komponenty vozu, ne?:) jinak jestli mas dvojkovou Octavii, tak bych si to byt Tebou hodil do informaci o profilu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, takze zaver bude ten, ze predface nemely maraznik lakovamy a facelift uz ano. Protoze tady je to 3. clovek, co to ma jako ja a co jsem koukal, tak Jago007 ji ma od zacatku (budu rad za to foto :) ), na SH foru take jsou uzivatele, co to maji stejne, jako ja a jak rikam v tatove firme je jeden face a ma to stejne. Takze to lakuji a pekne prasacky..:D kazdopadne diky:)

Editováno: , autor: iphonik4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som to bol dneska odfotit.Auto mám od nova,nárazník pôvodný nelakovaný.Na druhej fotke sa mi to lupe pri ŠPZ -tke.Myslim,že škodovka už vystúpila na povestný Everest a teraz už ide iba dolu.Teraz som porovnal fotky s Iphonikom a vidieť,že sa to lúpe na jednom  mieste.

post-61960-0-13361500-1403970395_thumb.j

post-61960-0-29073100-1403970404_thumb.j

Editováno: , autor: Jago007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jago a kokto, díky moc za foto! Ted uz je to asi jasne. Tyjo, tak kolem spz se mi to nastesti neloupe. Jen zevnitr, jak jsem daval foto. Dokud je to jen vevnitr, nebudu to resit. Taky by me zajimalo, jestli Ti to strikali, nebo jak to opravili. A ano, nejen Skodovka jde s kvalitou dolu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...