Jump to content

Motor hlásí chybu P0441


Pilad
 Share

Recommended Posts

Na diagnostiku motoru používám OBD2 Bluetooth adaptér a program Torque Pro (OBD 2 & Car) pro propojení s mobilem. Dnes se mi rosvítila kontrolka motoru a program  Torque Pro hlásí chybu P0441. Bohužel chybové kódy nejsou přeložené. Na netu jsem zjistil že by to mohlo být odvzdušnění palivové nádrže.

Loni když jsem ještě používal VAG a netbook tak se mi občas chyba objevoval a tak jsem na podzim koupil ventil ovzdušnění nádrže a od té doby byl klid. Je možné že po půl roce ten ventil odešel nebo by to mohlo být i něco jiného?

Link to comment
Share on other sites

Nepamatuji že bych poslední dobou přetankovával nádrž. Pokaždé když se rozsvítí kontrolka tak tankuji za tisícovku a to nenaplní nádrž. Vyzkouším to odvzdušnění protože Nádobku s aktivním uhlím jsem našel za netu za 1.842 Kč a nechce se mi to hned měnit.

Link to comment
Share on other sites

vezl jsem manželku večer do práce a když byl nastartovaný motor a vytáhl jsem hadičku co vede od nádrže tak přes odvzdušňovací ventil přisával motor vzduch a když jsem vytáhl vo vede z ventilu tak se změnil chod motoru, šel trochu nepravidelně. Cvakání jsem nezjistil, ale určitě se otevře a je propustný.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...