Přejít na obsah

Jazyk MaxiDotu do CZ


adi1234

Doporučené příspěvky

Ahojte ,prepáčte že zakladám novú temu ale nevedel som to tu najst ,mám Škodu Superb1 dovezenú z Nemecka a je tam nemecký jazyk dalo bi sa to dat nejako do českého jazyka ?? a ako ? počul som že sa to dá aj cez CD a  orig.radio ?Či ? Vopred Dakujem všetkym čo mi pomôžu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj myslim ze ten jazyk je zavislej na navi a tu mas v nemcine. Zkus zvolit treba anglictinu jestli se ti schvalne zmeni i jazyk maxidotu. Melo by to jit flashnout pokud je to novejsi typ

Ahoj práveže nemám navigaciu ale mám rapshody a pochybujem že to pojde cez CD a radio to sa musi cez vag ale neviem ako ,či na to stači kabel s označenim kkl com alebo potrebujem HEX-COM mám iba kkl ešte som to neskušal lebo neviem kde to najst bol bi som vdači za odpovede Dakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně to jde předělat VAGem. S radiem to nemá nic společného, to vysílá do maxidotu pouze znaky

Už jem to tu psal x-krát, český jazyk je v jednotce uložen, takže do pohody, akce na 3 minuty

VAG: 17-přístrojová deska, přizpůsobení kanál 1, jako novou hodnotu zadat č.8 a je to.

 

post-79770-0-51579700-1404194090_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...