Přejít na obsah

Rozsvícení xenonů při nastartování


dan_bilek

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj vsem, cetl jsem ted navod na Rapida od 05/2014 a na spinaci svetel je zminena nova poloha - auto - a jestli jsem dobre pochopil, tak by melo na zaklade pokynu snimace dojit k automatickemu sepnuti potkavacich svetel... Dale by se mela objevit i funkce coming/home, leaving home.... Coz by bylo super, doufam ze to tam budu mit, az se dockam noveho :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHA - uz to vidim v ceniku - 5500 za tuto funkci, takze nic, u me vyhral v tehle cene paket dynamic, holt budu muset v tunelech rozsvecet a pri desti nezapominat - v utery na D1 u Brna dest jak svin a  min 4 auta jely jen na denni sviceni, vzadu nic rozsvicenyho - hodne neprijemny..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHA - uz to vidim v ceniku - 5500 za tuto funkci, takze nic, u me vyhral v tehle cene paket dynamic, holt budu muset v tunelech rozsvecet a pri desti nezapominat - v utery na D1 u Brna dest jak svin a  min 4 auta jely jen na denni sviceni, vzadu nic rozsvicenyho - hodne neprijemny..... 

já když jsem čekal na auto a mohl jsem ještě upravit objednávku, tak přišla do ceníku tahle "vychtávka" ale pár dní tam byla chyba a byla asi za 2300 - 2700 - teď přesně nevím, jsem to měl přiobjednat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...