Přejít na obsah

vrčení převodovky


fabia kubis

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni obracím se na Vás s dotazem v poslední době mi začla převodovka po zahřátí cca 10km vydávat takové vrčení jde to slyšet i přes radio tento zvuk se zesiluje zrychlovánim nepomáhá sešlápnout spojkový ani brzdový pedál . Nevíte co by to mohlo být? ložiško v převodovce? nebo převodovka v háji najeto 180 000km. děkuji za radu Kubis 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ložisko lze vyměnit, ale jsou na to spešl přípravky, v ruce asi ne. Já sehnal převodovku s 50ti tis.km za 2500,- takže výměna ložiska , které stojí asi1200 nemá smysl s přihlídnutím k výši najetých km. já třeba dal na 1,4 16V 55 kw převodovku z HTP 1,2 47 Kw

Editováno: , autor: Casy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš dvě možnosti,

 

1)  shánět starší, nebudeš znát stav a není do toho vidět :-(

 

2) svou demontovat a zamluvit předem termín třeba u SIXTY, ten udělá repas a odvezeš si dom. Ještě ten den nebo max druhý den ráno. Většinou se vymění ložiska a je to v poho. + dáš nový olej.

 

Ale především je rozhodnutí jen na tobě.

 

Já bych volil opravu. To je z mé hlavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bral převodovku z bouranýho auta, kdy jsem viděl kastli, stav km , kod převdovky, r.v. převodovky, fčnost  částečně zjištíš na místě , a cena byla přijatelná, takže pro mě bylo výhodný toto. JInak o repasích u SIXTY jsem taky uvažoval, ale cena je o ničem jiným. Ty MPIčkový převodovky se zase pohybujou v jiný relaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš dvě možnosti,

 

1)  shánět starší, nebudeš znát stav a není do toho vidět :-(

 

2) svou demontovat a zamluvit předem termín třeba u SIXTY, ten udělá repas a odvezeš si dom. Ještě ten den nebo max druhý den ráno. Většinou se vymění ložiska a je to v poho. + dáš nový olej.

 

Ale především je rozhodnutí jen na tobě.

 

Já bych volil opravu. To je z mé hlavy.

:kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to na tobě, jak se rozhodneš.  :kol-32:

Přesně tak :kol-47:

 

Na vrakáči ti záruku nedají a stejně min. vyliješ olej co tam je a naplníš nový. 

 

A pokud bych měl volit já tak udělám repas, vím co mě to bude stát a co od toho mohu čekat.

 

Plus jak je venku převodovka tak automaticky kontrola spojky a popřípadě výměna, tak bych volil já.

 

Ale je na tobě, jak se rozhodneš. :kol-32:

Editováno: , autor: Combi2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...