Přejít na obsah

Náhrada originálních repro bez přídavného zesilovače


Doporučené příspěvky

Zdravím Vás,

 

rád bychse Vás zeptal na zkušenosti jaký typ repra byste doporučili jako náhradu do předních a zadních do S1.. s tím že nebudu dávat externí zesilovač..

 

Mám  2din neorigo  navi   , výkon: 4x5W ef. mám vyhlídlé tyto (s citlivostí 92dB a náběhem od 55Hz -přechodovou charakteristiku neznám, ale to asi není podstatný)...

 

http://www.extrem-audio.cz/product/114117-jbl-cs6c

 

Vyvrátite mi je nebo doporučíte v podobný cenový relaci něco lepšího ?

 

Ty origo už chrastej jak chrastítka, potřebuji to na hlasitou a rytimckou muziku :-) což ne každý repro uhraje :-)

 

Děkuji Vám napřed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, myslel jsi určitě 4x50. To je udávaný výkon, ve skutečnosti to radio má tak 4x15W.

Origo výšky jakž takž hrajou, spodek je papírovej hnus. Rozhodně si polepšíš s těma JBL, já bych Ti doporučil sice něco dražšího, ale pokud nejsi vyloženě fajnšmekr, tak Ti to stačit bude. Trochu Tě ale spíš nakopnu a doporučím něco z výhybkou, protože jak tak koukám, fenomén s kondíkem ještě neskončil. Odkazy Ti tu dávat nebudu, ani značky, spíš ať to má výhybky a co nejvyšší citlivost (čím vyšší, tím lépe to bude hrát bez zesíku)

Rozhodně ale budeš potřebovat vymezovací MDF kroužky, takto to vypadá: 

http://www.ahifi.cz/mdf-krouzky-uni-165-30.html

 

Doporučuji, koupit lakovné, pokud ne, tak je nabarvit kvůli vlhkosti ve dveřích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MOC diky SUP1, jojo myslel jsem 4x50W.... přesne jak říkaš mám sic rád kvalitni poslech ale oproti tomu co mi tam chrasti ted to bude jiste znat :-)

 

MDF podložky jsou samozřejmostí to sem zapomnel podotknout..

 

nevim kolik maji origo papíraky citlivost, typuju tak 88-89dB, tak ty 2dB (co píšou) budou snad znát :-)

 

a vyhybky s tema sem si hrával ješte v O1 když jsem to delal podobne jako si si s tim hral ty, a bylo to znát, sic to bylo taky bez zesiku, ale bylo to bez chyby, práve i proto vim ze je to sprominutim sraního na den práce, a popravd ese mi do toho nechce, dával jsem vyhybky do dveři (v O1) na ten tlumici polystyren, tady jsem tapce jeste dolu nedavala asi by to taky šlo, dokonce i vyhybky nekde doma mám asiu si me i v dobre zlomil.

Ale covim je to že vejšky zustanou puvodni, protože sem se potrálil s tema minulejma taky pekne, nakonec to slo do puvodniho držáky i zevnitr ale nebylo to jen tak :-)....

 

dekuju moc este jednou a až to spáchám dam echo jak to dopadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...