Kašpi

Jaký olej 2.0 TDI CR 125 kw

Doporučené příspěvky

Zdravím chlapi pořídil jsem RS s CR a chci se zeptat jaký olej do toho lejete nebo jaký je nejvhodnější?Já lil do každého Castrol 5w-40 diesel.Zda se dá použít i do tohoto auta když má longlife?Díky za rady 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

ne nedá... 507.00, jelikož auto má DPF, tak potřebuješ low saps.. takže můžeš lejt castrol edge 5W-30, shell 5W-30 AV-L... co splnuje 507.00

Editováno na kokta7

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

TAkže tam prostě musím nasrat ten Longlife s normou jaka je predepsana a menit ho po 10tis.? Sakra to mě sere nemám rád ty longlife :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A máte někdo zkušenosti který je asi nejlepší olej na ceně mi nezáleží :) děkuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kašpi môžeš použiť aj 5W40 sú low saps oleje ale musia spĺňať normu C3 vhodnú pre DPF len akurát nie sú long life na 30 000km. Čo ja by som v mojom aute nenechal ani náhodou!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jj musíš bohužel... Hold dpf...taky to tak dělám brachovi(po 10-12k km olej)

Tak mi pošli nejakej Löw saps olej s 507.00 5w-40

Editováno na kokta7
  • Downvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

kokta7

Ja som nepísal že existuje 5W40 s normou VW 507 00 čo je norma pre predĺžený servisný interval 30 000km/2roky ale môže použiť olej low saps 5W40 s normou C3 pre DPF len ho tam nesmie nechať 30 000km/2roky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

kokta7

No tak teraz si trafil do čierneho :kol-47:  Ja som tu nič konkrétne nedával aby to nebrali ako reklamu ale sám si našiel :kol-28:  Inak Millers je špička medzi olejmi aj keď je drahší chybu s ním nikto neurobí a jeho motor bude len rád :kol-35:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže radši použiju LL a je to akorát ho budu měnit dřív.A má někdo zkušenosti jestli Castrol nebo Shell ??

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj klubáci , chtěl bych znát Váš odborný názor na přechod oleje z 5w-30 na 0w-30 ? motor CEGA 125kw 2012 najeto 105tis ( měním po 10-15tis km ) 

budu měnit olej a v nabídce Shell zmizel 5w-30 a je nahrazen 0w-30 

díky všem za názor 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím muže mě někdo poradit jestli tenhle olej mužu dát do tohodle motoru děkuji. Zaráží mě to HC-SYNTEZE  minulí měl FULLY SYNTHETIC

20170614_125759[1].jpg

20170614_221631[1].jpg

Editováno na zdenek 31

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím Vás pánové,mám dotaz,prosbu.Jaký je motor 2.0 TDI 125 KW v Superbu? Je spolehlivý nebo jaké má mouchy? Děkuji Vám za odpověd.

S přáním pěkného dne  a spoustu štastně ujetých kilometrů.

Cojoky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, dnes jsem si koupi OII 2.0 tdi CR - CFHC. Rozhoduji se mezi dvěma oleji, oba splňují normu 504 00/507 00. Budu měnit olej mezi 12- 13 tis. někdy i dřív (okolo 10 tis.), snad nic nezkazím, když je to longlife.

1. Mobil 1 ESP Formula 5W-30 (https://www.oleje-pema.cz/motorovy-olej-mobil-1-esp-formula-5w-30-5l_33726.html?gclid=EAIaIQobChMImabz6pS92gIVipXtCh2TvgxTEAQYASABEgLsfPD_BwE)

nebo originál

2. VW 5W-30 LongLife III 504.00/507.00 (http://www.hanza-autodily.cz/vw-5w-30-longlife-iii-50400-50700-g-052195m4-5l-akce/d-72728/)

Rozhodl bych se pro originál, ale měl jsem 9 let Golfa III s rotačním čerpadlem a vyzkoušel jsem na něm asi 3 druhy olejů a nejvíc jsem byl spokojený s Mobilem 1. Proto jsem i teď koukl na Mobil 1. 

Předpokládám, že mi odpovíte, že je jedno, který z nich použiju ale třeba někdo z vás vyzkoušel oba dva oleje a napíšete, jestli jste zpozorovali nějaký rozdíl.

Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se