Přejít na obsah

SafeSystem Rapid


hiz

Doporučené příspěvky

Ja som to tiež vyskúšal - a u mňa to funguje.Sedel som v aute a cez diaľkový som sa zamkol v aute.Niekoľko krát som skúšal otvárať dvere z vnútra no nedali sa otvoriť.Až keď som odomkol cez diaľkové ovládanie tak som bez problémov otvoril dvere. :kol-24:  :kol-24:  :kol-24:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže nebudou klasické klíče ale jenom dálkáč... hm, proč ne, ale tím pádem i ty nejlevnější verze dostanou dálkáč... Tlačítko on/off je možná lepší jak spínací skřínka, já u těch sklopných klíčů mám stejně takovej blbej pocit když s ním otočím - abych nezmáčkl tlačítko, pak se to blbě drží, nevěřím tý konstrukci apod. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když k tomu připočítáš senzory a climatronic v akci fresh tak na tom něco bude :)

nemyslím si, MR2014 má zase jiné věci. Klidně ať si nechají safe systém, všema deseti beru lepší volant :) Nastavení tlumičů také lepší : myslím že 2013 neměl maxidot, ono ve své podstatě to vyjde nastejno, je jenom otázka kdo ce preferuje, mě více vyhovuje MR2014, parkovací senzory nepotřebuju, aut. klimatizaci bych ocenil pouze skrz design, funkčně ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja myslim ze ten safe system je uzitecnejsi nez hezci volant (nerikam ze bych ho nechtel) A treba automaticka klimatizace, o proti manualni, neni jen o vzhledu. Je to i o komfortu. Nastavis teplotu a uz na to nemusis sahat. A automaticka klima je setrnejsi i ke spotrebe prave proto, ze teplotu nemusis porad regulovat. I kdyz ten rozdil ve spotrebe asi neni zasadni. O proti lepsimu podvozku neni co namitat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já mám MR2014 a safesystem mám lepší volant taky a  climatronic taky ale sakra nemám uzamykatelné víčko a to mě sakra štve :kol-28:  :kol-28:Climatronic bych neměnil za obyč nikdy je lepší,senzory taky sem rád že je mám podvozek natož že jezdím na 17" celý rok i zimu tak spokojenost.Takže jsem jeden s mála co má v rapidu vše co tam jde dát a zatím jsem spokojen myslím tady na foru a auto mi vyhovuje ale jen to víčko nemám ještě ale to bohužel to sem si zvykl  :kol-28:

Editováno: , autor: Motaaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi ano, k čemu ti safe system je? Auto ti ukradnou s ním i bez něho (to bych řešil řádným pojištěním), zatímco tebou vyjmenovanou výbavu využiváš při každí jízdě, nehledě na to, že třeba může za určitých okolností přispět i k tvé bezpečnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...