Přejít na obsah

SafeSystem Rapid


hiz

Doporučené příspěvky

no vidiš, víčko zase mám já :)

Co se týče klimatizace, já jsem trošku specifický případ, mám rád co největší chlad a co největší teplo. Ale co jsem se tak bavil s lidma který se mě ptali co v Rapidu mám, tak nikdo neohrnul nos a i lidi co teď mají automatickou klimatizaci, tak všichni řekl že manuální plně stačí... No, ono se i našlo dost lidí co jí mají ale vůbec nepoužívají :)

Jinak safe system jsem doteď neměl a obejdu se bez něj :-)

Edit: Pawouk to napsal přesně, také nějak nechápu výhodu safe systému...

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktak jen to víčko chybí k plné palbě  :kol-28:  :kol-28:  :kol-28: Třeba co nejvíce využívám je telefonování v autě a to bez bluethoot a hansdsfree bych si už to neuměl představit jezdit každý hold má něco ale ten safesystem je pěkná vychytralost škodovky to tam nedávat jen ale k  alarmu.Dokuď jste to nezačali řešit jsem ani nevěděl že něco takového mám.

Editováno: , autor: Motaaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozdíl je ukrást a vykrást. odebrat SAFE ze standartního vybavení je jako odebrat ABS nebo airbag 

to % snížíš, ale nijak dramatický číslo to nebude, protože když už ti to někdo vykrade, tak mu bude šumák jestli se má protáhnout okénkem nebo si otevře. Dneska na ulici můžeš vykrást auto a nikdo si toho nevšimne / nechce řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se safe systemem neotevrou auto pouhym rozbitim okynka ne? Otazkou je jestli to nejaky tupy tlamy vedi anebo to zjisti stejne az po tom co to okynko rozbijou...druhou otazkou je jestli je lepsi rozbity trojuhelnicek okynka nez vyrvanej zamek...ale do auta se da dostat i bez poskozeni zamku, okna a cehokoliv (minimalne do alfy to tak slo) :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že 2013 neměl maxidot,

 

nemas pravdu, samozrejme, ze MR2013 ma maxidot.

 

a porovnani Climatronicu s manualni klimou, to se nezlob je dosti mimo. :) kdo jednou zkusil automatickou, tak nechce jinak, s manualni furt savlujes nahoru dolu a nikdy to neni presny. tot moje zkusenost.

parkovaci senzory naprosto luxusni vec, parkovat bez nich bych uz nechtel jelikoz z auta neni nic videt. samozrejme, ze zaparkujes i bez nich, nicmene s nima je to rozhodne pohodlenjsi. :)

 

ale samozrejme lepsi naladeni podvozku na 2014 je urcite supr, o tom zadna. coz je tka jedna z mala veci, kterou bych z tech MR2014 zmen ocenil, jelikoz automaticke sviceni je az u MR2015. :)

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez safe rozbije okýnko, malý, velký to je jedno, chytne za kliku a hotovo. dostane se všude pohodlně a hlavně i do kufru. pokud mám safe, tak se dostane jenom tam, kam se nahne z toho jednoho okna, teda pokud to není lama a nevleze dovnitř. kufr je zvenku ale trvale nedostupnej a pochybuju, že bude tahat rezervu přes sklopený sedadla a okýnkem ven :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemas pravdu, samozrejme, ze MR2013 ma maxidot.

 

a porovnani Climatronicu s manualni klimou, to se nezlob je dosti mimo. :) kdo jednou zkusil automatickou, tak nechce jinak, s manualni furt savlujes nahoru dolu a nikdy to neni presny. tot moje zkusenost.

parkovaci senzory naprosto luxusni vec, parkovat bez nich bych uz nechtel jelikoz z auta neni nic videt. samozrejme, ze zaparkujes i bez nich, nicmene s nima je to rozhodne pohodlenjsi. :)

 

ale samozrejme lepsi naladeni podvozku na 2014 je urcite supr, o tom zadna. coz je tka jedna z mala veci, kterou bych z tech MR2014 zmen ocenil, jelikoz automaticke sviceni je az u MR2015. :)

Hele, já nemám náladu se hádat, přečti si ještě jednou co jsem napsal, napsal jsem dost jasně a zdůraznil jsem to, že pro mě osobně a že jsem specifický člověk, je co se týče funkčnosti automatická zbytečná.  Nic jsem nepaušalizoval a už na začátku jsem napsal že to je jedno, protože každý MR něco má jiného a je jenom na tom, co kdo preferuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám obyčejný Ambition Plus a Safesystem mám, myslel jsem že to je standard asi jako imobilizér.. 

 

Na žádný alarmy apod. nejsem, vim že znalci to ukradnou kdy chtějí, ale to že když někdo rozbije okno a stejně neotevře nic je podle mě dobrá feature, která stojí za zmínku. Zajímavá marketingová taktika to od začátku dát standardně, pak jen výbavu vylepšovat ale zároveň tajně ořezávat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Když tady byla řeč o climatronicu, hlavně po nastartovaní se mi stává, že ovladač výkonu ventilátoru po otočení nereaguje. U ovladače teploty se pootočením teplota ihned přenastaví. Stává se vám to také? Je to úmysl nebo ne?

 

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...