Přejít na obsah

Cvakani pri razeni a akceleraci


radarek

Doporučené příspěvky

Hele co bys ještě chtěl? Rad tady máš dost a fundovaných. Pokud čekáš na nějakýho boha,kterej ti po internetu řekne co tomu na 100% je tak to máš asi smůlu. A řeči typu řekně te mě co tomu je ,ale doufám že to není homokineťák, tak sorry vole error. Měň a uvidíš. Řečima a otázkama ještě nikdo nic nezpravil na to se musí taky šáhnout.

Si nejak chytry !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem byl dnes v servisu Škoda ohledně toho cvaknutí při akceleraci.....jak se tu píše v této diskuzi....při řazení jdyž auto jde do tahu je slyšet takové lupnutí....

......po dnešní opravě vše zmizelo...v servisu vyměnily pryžové lužka 6Q0411314N....pouzdra stabilizátorů......vše mě stálo 450kč práce + materiaál...

....po vyzvednutí auta ze servisu jsem ujel 10km a zdá se že to to v pořádku!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mna to zacalo tak nevinne po vymene lozisk, podotykam ze aj zadnych, pretoze tie natom boli najhorsie, co si neviem vysvetlit. takze to klepanie alebo cvakanie sa u mna prejavuje pri jemnom rozjazde, v momente ked sa kolesa pohnu a potom napr. ked po akceleracii dam nohu z plynu, cize pri opacnom pohybe. najprv som myslel ze to bude nieco s poloosou, lenze vola je uplne miziva, inak ozyva sa to na strane vodica. ja by som tiez typoval homokynetak. ak sa mylim opravte ma. vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 8 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...