Přejít na obsah

Dílenská servisní akce 23M8099001- ZPĚTNÉ VEDENÍ


Jardanec

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám 1.6 tdi 77kw do provozu únor 2013. Volal mi servis škoda, že mám příjet na dílenskou akci. Týká se výměny přepadových hadic, nevim zjakého důvodu prostě přišla hláška z fabriky. Tak pokud Vám nikdo nevolal ověřte si jestli se Vás to netýká. S pozdravem Jarda

Editováno: , autor: Pawouk
Doplněn název vlákna.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale takové výmény néčeho by spíš odpovídaly svolávačce.... mimo to ta dílenská jim v servisu vyjede při zadání zakázky ke konkrétnímu vozidlu, nebo se pletu?

Obecně bez konkrétních informací dá jen spekulovat... protože pokud by auto bylo operativní leasing, je to zase jinak a pak by to odpovídalo tomu telefonu ze servisu....

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2.7. jsem vyzvedával auto po opravě havárie u supermarketu , meněny zadní levé dveře a bočnice levá zadní, nic neříkali. 4.7. telefon a už mě pozvali. Jinak svolávací akce jsou ihned, prtože můžou být nebezpečné pro provoz a dílenská je asi z dat, která se dostávají ze servisů do škodovky a nejsou nebezpečné. Nebo naněco přišli sami při testech. To je vše co vím o rozdílu akcí, jdu tam zítra pokud máte dotaz napište zeptám se. Auto je soukromé, servis Auto Janák Ústí nad Orlicí. A nebo si toho nikdo nevšimnul při té opravě.

Editováno: , autor: Jardanec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám hotovo, bylo to vcelku rychle vyměněno. Kafe, cigáro, jeden telefonát a bylo auto hotový. Zřejmě to je dobře přístupný. Na zakázkovém listě je napsáno ZÁKAZNÍK BYL SEZNÁMEN S NUTNOSTÍ PROVÉST - SERVISNÍ AKCI -23M8099001- ZPĚTNÉ VEDENÍ. Proč se tento díl mění jsem z nich nedostal. Víc informací k tomuto nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

dnes po prohlídce 30 tis. km - také vyměněno - prý nějaké vibrace....

 

tipuji že je to toto a prý oddělání polystyrenové podložky, můžete někdo vyfotit kdo nemáte ještě vyměněno? jinak se to táká všech TDI motorů, nikoli jen 1,6 TDI 77 kW

 

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...