Přejít na obsah

Velikost kufru


boban1108

Doporučené příspěvky

Tedy všichni víme, že OIII (krátká) má ve své kategorii kufr obrovský. Což od pohledu už v porovnání s předchozími auty vidím okamžitě (Seat Cordoba 450 litrů, Seat Toledo 550 litrů, VW Jetta taky něco přes 500). Ale teď se balíme na dovolenou a jenom zírám. Chceme brát 2 kola a nechce se mi tahat zahrádka. Zároveň nechci mít sklopená zadní opěradla, aby nebylo vidět co v autě je, když cestou k cíli budeme někde přespávat. Jinými slovy jsem potřeboval napěchovat 2 kola čistě do kufru, s platem normálně uloženým. Z toho jedno kolo má rám 29" a k tomu samozřejmě kola 29. Takže sice jsem obě kola z obou kol sundal a rám 29 se do kufru vešel! Pak jsem tam naskládal 4 x kola, druhý rám (klasika horák 26), 2 sedla, nosič. A teprve začneme vystílat volný prostor jinými věcmi, ale pokud použijeme malé tašky a igelitky, tak místa ještě hafo. V to jsem nedoufal.

 

Prostě PALEC NAHORU!

 

Chlubte se, co jste tam vše naskládali :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...