Jump to content

Ovládání oken - dveře řidiče

nixberg
 Share

Recommended Posts

Zdravím, máte někdo zkušenost s demontáží panelu ovládání všech oken, který je umístěn ve dveřích řidiče? Pustil jsem se do demontáže tapecu předních dveří kvůli vytlumení a nedokážu přijít na to, jak je to tam nacvaknuté a jakým směrem to páčit aniž bych to domrvil. Bohužel se za tím šikovně skrývá jeden torx, který drží celý tapec uprostřed... Dík

tam jsem to samozřejmě nejdřív prohledal, našel spoustu užitečných informací ale konkrétně tento problém montáže pro trojkovou oktávku tam asi není. Možná jsem to přehlídl. Každopádně kolega lubpf už mi pomohl, pokud by někdo v budoucnu narazil na stejný problém, cituji řešení:

napřed jsem vytáhl spodní část madla a tím se odhalila spodní část panelu tlačítek spouštění oken. Odspodu to moc nešlo, ale nakonec jsem na něj šel odshora. Použil jsem tenkou planžetu kterou jsem zajel pod tento panel z kratší strany dál od madla a normálně ho vypáčil nahoru. Jen jsem dával pozor, abych tu viditelnou hranu moc nepomačkal. Ten panýlek má vlastní háčky kterými drží ve dveřích. Naštstí je z takového dost poddajného plastu. Pár se jich ale stejně zhmoždilo a před jeho zpětným  zaklapnutím jsem je musel narovnat a napravit

Jestli to spíš patří do sekce "Instalační manuály" omlouvám se za špatné umístění a prosím adminy o přesun vlákna tam.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Ondmess
      Ahoj, potřebuji vědět zda pasují konektory z mlhovek předface a faceliftovej nárazník s mlhovkova. 
      Chci vyměnit komplet nárazník za faceliftovej a mít tam denní svícení.
      Děkuji za odpovědi :) 
    • By wecker
      Ahoj, záteká mi do interieru. Jsou ucpané hadičky co jsou pod oknem. Pod tím cerným plastem je vidět stojící voda. Nemůžu ale oddělat ty plasty, abych se tam dostal. Stěrače jsem už sundal. Mechoš mi po telefonu moc neporadil, že citigo ještě v těch místech rozdělaný neměl. Němáte někdo zkušenost??  nechci si rozbít sklo. Ty plasty drží celkem napevno a jsou zasunuty pod okno.  Díky
    • By Mareczekh
      Zdravím,

nikde jsem nenašel žádný návod na demontáž předních tapeců na Rapidu. Zítra mi přijdou nové repráky, ty staré jsou strašné.

Má někdo podrobný návod (nebo nějaký odkaz), kam sáhnout, co povolit, jak odendat a tak dále?

Moc děkuji za jakékoliv rady.
    • By Plush
      Možná blbě hledám, ale nemáte někdo návod na demontáž tapeců kufru, plastů: stačí mi levá strana.... Díky
    • By Petresx
      Zdarec, nevim ,jestli se to tady někdy řešilo, ale nerozebíral někdo z vás spínačku ?? potřebuju se dostat na vodiče k ní kvůli zapojení alarmu... musí se tam sundávat i volant, nebo je tam přístup i jinak ?? Ohledně toho plastování u volantu je tam vespod jeden torx a po sundání vrchního krytu tam jsou další dva,ale ty když povolím,stejně se spodní díl vysouvá směrem k řidiči,čili volant dolu... Popř. máte jiné zkušenosti ?? díkec..
  • Create New...