Přejít na obsah

Ovládání oken - dveře řidiče


nixberg

Doporučené příspěvky

Zdravím, máte někdo zkušenost s demontáží panelu ovládání všech oken, který je umístěn ve dveřích řidiče? Pustil jsem se do demontáže tapecu předních dveří kvůli vytlumení a nedokážu přijít na to, jak je to tam nacvaknuté a jakým směrem to páčit aniž bych to domrvil. Bohužel se za tím šikovně skrývá jeden torx, který drží celý tapec uprostřed... Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam jsem to samozřejmě nejdřív prohledal, našel spoustu užitečných informací ale konkrétně tento problém montáže pro trojkovou oktávku tam asi není. Možná jsem to přehlídl. Každopádně kolega lubpf už mi pomohl, pokud by někdo v budoucnu narazil na stejný problém, cituji řešení:

 

 

 

napřed jsem vytáhl spodní část madla a tím se odhalila spodní část panelu tlačítek spouštění oken. Odspodu to moc nešlo, ale nakonec jsem na něj šel odshora. Použil jsem tenkou planžetu kterou jsem zajel pod tento panel z kratší strany dál od madla a normálně ho vypáčil nahoru. Jen jsem dával pozor, abych tu viditelnou hranu moc nepomačkal. Ten panýlek má vlastní háčky kterými drží ve dveřích. Naštstí je z takového dost poddajného plastu. Pár se jich ale stejně zhmoždilo a před jeho zpětným  zaklapnutím jsem je musel narovnat a napravit

 

 

Jestli to spíš patří do sekce "Instalační manuály" omlouvám se za špatné umístění a prosím adminy o přesun vlákna tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...