Jump to content

"padající" loketní opěrka

Sighart
 Share

Recommended Posts

Čau. Loketní opěrku mám standardně v první přizvednuté poloze. Několikrát se mi stalo, že mi prostě spadla zpět dolů. Ovšem, když je přizvednutá a jen se na ní zatlačí tak se ani nehne. Včera se mi povedlo zjistit, že je to způsobeno vibracemi. Když jedu po kamenité cestě, nebo do opěrky klepu s jistou frekvencí, tak prostě spadne zpět do spodní polohy. Pozorujete někdo něco takového? Já jen jestli je to vada mého kusu a mám zkusit reklamaci, nebo je to vlastnost a nemám s tím ztrácet. Dík.

• 4 months later...

abych si ji přizvedl musím s ní dělat neuvěřitelné šachy a v přizvednuté poloze drží jen náhodou-nikdy jsem nepřišel na "algoritmus" jak to zařídit, aby držela v té výšce, kde ji chci. Nikdy jsem si na to nevzpomněl v servisu. Pravda je, že ani u eresy ani u scouta to nedělá, jen ten můj služebák....

abych si ji přizvedl musím s ní dělat neuvěřitelné šachy a v přizvednuté poloze drží jen náhodou-nikdy jsem nepřišel na "algoritmus" jak to zařídit, aby držela v té výšce, kde ji chci. Nikdy jsem si na to nevzpomněl v servisu. Pravda je, že ani u eresy ani u scouta to nedělá, jen ten můj služebák....

V tom případě ji máš asi taky vadnou. Když jsem v servisu ukázal jak nedrží zvednutá tak to na záruku bez jediného slova vyměnili.