Přejít na obsah

"padající" loketní opěrka


Sighart

Doporučené příspěvky

Čau. Loketní opěrku mám standardně v první přizvednuté poloze. Několikrát se mi stalo, že mi prostě spadla zpět dolů. Ovšem, když je přizvednutá a jen se na ní zatlačí tak se ani nehne. Včera se mi povedlo zjistit, že je to způsobeno vibracemi. Když jedu po kamenité cestě, nebo do opěrky klepu s jistou frekvencí, tak prostě spadne zpět do spodní polohy. Pozorujete někdo něco takového? Já jen jestli je to vada mého kusu a mám zkusit reklamaci, nebo je to vlastnost a nemám s tím ztrácet. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

abych si ji přizvedl musím s ní dělat neuvěřitelné šachy a v přizvednuté poloze drží jen náhodou-nikdy jsem nepřišel na "algoritmus" jak to zařídit, aby držela v té výšce, kde ji chci. Nikdy jsem si na to nevzpomněl v servisu. Pravda je, že ani u eresy ani u scouta to nedělá, jen ten můj služebák....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych si ji přizvedl musím s ní dělat neuvěřitelné šachy a v přizvednuté poloze drží jen náhodou-nikdy jsem nepřišel na "algoritmus" jak to zařídit, aby držela v té výšce, kde ji chci. Nikdy jsem si na to nevzpomněl v servisu. Pravda je, že ani u eresy ani u scouta to nedělá, jen ten můj služebák....

V tom případě ji máš asi taky vadnou. Když jsem v servisu ukázal jak nedrží zvednutá tak to na záruku bez jediného slova vyměnili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...