Přejít na obsah

zastaveni ,zpatečka,rozjezd slyšim cvaknuti,jakoby kov na kov


robert11

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj  mám taky superba 1.9tdi 96kw , dělám ve škodovce , takže to mám tip ťop brzdy vše nové celý podvozek a taky mi to cvakne p ři dojíždění do křižovatky na zpátečku nebo při rozjezdu a vypadá to na desky , že se pohybují v brzdiči , jinak už taky nevím dělá mi to pravé zadní kolo a levé přední .Taky jsem z toho nemocnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemocnej? Spíš ostuda, když děláš ve škodovce!

Měl bys nám tady rozdávat rozumy

Jestli to dělají desky, tak přeci dobře víš, že tam jsou vymezovací plíšky, které ty desky centrují na jednom místě

Takže asi ťip ťop to nebude, to bys ty plíšky přeci zkontroloval.

A jelikož máš ty brzdy nové jak píšeš, tak máš určitě nové i ty vymezovací plíšky, které se mění automaticky s deskami (staré se někdy vymačkají a vůle tam je).

ALE!
Jelikož děláš ve škodovce, vůbec bych se nedivil, kdyby Ti tam nové plíšky nedali (nebo sis je tam nedal), protože moje zkušenost je taková, že servis škoda je samej mechanik-lempl, kteří si účtují ceny na hodinu, mají nesmyslně dlouhé servisní časové limity (asi tam počítají i kávičky, cigárka a bůhví co ještě) a když něco utrhnou, tak to přilepí.

Ale to už je na jinou kapitolu. Důležité jsou ty plíšky, které bych asi zkontroloval (rada  pro ostatní)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci nikoho urážet  ,ale vidím že tady ostatní urážet umí , kdybys trošku rozuměl autům , tak bys věděl , že superb 1.9d s naprostou jistotu v originálu žádné plíšky nemá !!! má to možná jen v některých výrobní ch měsících mrtvá 2,5 pulka ale jinak to nemá žádný superb . Takže než něco napíšeš tak otom trošku zapřemýšlet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-31:, další urážlivka

Ty kráááso :kol-32:

Asi jsem měl smůlu, že jsem zrovna ty plíšky viděl zatím na všech. Možná je to proto, že to nebyly předražené originály bez nich

Nehledě, že jsem ani nevěděl motorizaci...

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SUP1 něco na tom bude, protože já mám Supa z Francie a byl servisovaný jedině u Škody a ty plíšky na zadních brzdách taky nemám, proto mě to taky cvaká.  Závěr  je takový, že Škoda na nějaký cetrovací plíšky sere a ani na Etce je nemá.

Editováno: , autor: Rabbit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, Michal má pravdu, takže se mu omlouvám. Nicméně můj postoj na servis Škoda se v žádném případě nemění. Vpředu jsou vymezovací pružiny a vzadu skutečně nic není, jen u nějakých. Těch aut mi prošlo rukama více a zamíchalo se mi to v hlavě

Ale prodejce mi prozradil, že dají koupit sesky od TRW, ktré to mají (můj případ)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako že je těžká na předek a go vaček a tak okolo toh ve značkovym tak přes pade . a to je co každá dvaapulka. ale jinak 1.9 jede i líp než 2.5 nemám to ani nejak moc laďěny a kdykoli skoro chci tak dvaapulce udedeš . nebylo to myšleno zle spíš ten motor vačky čerpadlo vahadla a atd. problém od samé výroby ten motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...