Jump to content

Odskok kufru - nefunkční uzamčení

Pastelka
 Share

Recommended Posts

Ahoj kluci,

byl jsem minulý týden s R (MR2103) v rapidu na odstranění pár neduhů (reklamace laku, seštelování dveří, úprava klimatizace, ....) a jsem dost naxxxxx... Mohli byste se mi podívat na Vaše vozy a  napsati mi dvě věci:

1. Za při otevření kufru odskokem (dálkou na klíčku) u zamknutého auta (dálkou na klíčku) a po jeho následném zabouchnutí se kufr uzamkne? Mi zůstává stále odemknutý a prý toto nejde doprogramovat a mám zamknout dálkou....

Díky moc za Vaše příspěvky.

Tom

Edited by Pawouk

no ale on neodemkne jen dálkou kufr, ale podrží tlačítko na odemčení kufru dýl až kufr povyskočí a následně se po zabouchnutí nezamče. odemčení kufru a odskok kufru jsou dvě věci. třeba se to v případě odskoku nezamyká nikomu. já to nepoužívám, tak nevím jestli se zamkne nebo ne.

• 2 weeks later...

ja když mám auto zamčené a otevřu kufr na dalkačí (delším podržením tlačítka) a po opětovném zabouchnuti kufru auto blikne a kufr "se zamkne" auto je stale zamčené !

Vím že jde na přez vcds nastavit selektivní zamykaní , bud všechny dvěře prvni zmačknuti nebo jen dveře řidiče a na druhá zmáčknuti všechny dveře

Pastelka to je divne mnělo by to fungovat jak jsem psal

Edited by vikyviky