Přejít na obsah

Odskok kufru - nefunkční uzamčení


Pastelka

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci,

  byl jsem minulý týden s R (MR2103) v rapidu na odstranění pár neduhů (reklamace laku, seštelování dveří, úprava klimatizace, ....) a jsem dost naxxxxx... Mohli byste se mi podívat na Vaše vozy a  napsati mi dvě věci:

1. Za při otevření kufru odskokem (dálkou na klíčku) u zamknutého auta (dálkou na klíčku) a po jeho následném zabouchnutí se kufr uzamkne? Mi zůstává stále odemknutý a prý toto nejde doprogramovat a mám zamknout dálkou....

 

   Díky moc za Vaše příspěvky.

Tom

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale on neodemkne jen dálkou kufr, ale podrží tlačítko na odemčení kufru dýl až kufr povyskočí a následně se po zabouchnutí nezamče. odemčení kufru a odskok kufru jsou dvě věci. třeba se to v případě odskoku nezamyká nikomu. já to nepoužívám, tak nevím jestli se zamkne nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ja když mám auto zamčené a otevřu kufr na dalkačí (delším podržením tlačítka) a po opětovném zabouchnuti kufru auto blikne a kufr "se zamkne" auto je stale zamčené !

Vím že jde na přez vcds nastavit selektivní zamykaní , bud všechny dvěře prvni zmačknuti nebo jen dveře řidiče a na druhá zmáčknuti všechny dveře

 

Pastelka to je divne mnělo by to fungovat jak jsem psal

Editováno: , autor: vikyviky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...