Přejít na obsah

Servisní prohlídky


Jan Beranek

Doporučené příspěvky

Já u S1 měním taky po 15 tis ale je fakt že když jsem tenkrát kupoval prvního supa tak Long life mel ve specifikaci až 50t km a měnil jsem ho po 30 tis a motor najel přes 800 tis km s původním turbem s původní vackou i vstriky. A to to byla dokonce 2.5 TDI 120 kW. Ale chodil jsem na výměny každý 4 měsíce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi máš pravdu... nevím mám to tak zafixované, stejně tak to dělám i na Octavii 1,9Tdi, 77kW co mám doma... a superb dostane tu samou péči, samozřejmě palivový a kabinový filtr výměna po 30.000km. Nejsem tak bohatý, abych si za tři roky šel koupit nového superba či jiné auto, tudíž se snažím o auto starat nejlépe jak to jde. I když to možná občas vypadá, že auto neslouží mě, ale já jemu... :-) Dal jsem za superba na můj vkus hodně peněz (neříkám, že je to špatně, byl to můj sen, takže určitě nelituji) a byl bych nerad, kdyby se tam něco porouchalo, tak by mě to mrzelo... 

 

:-) nehledě na to, že naši mechanici i se šéfem se mi smějou, že měním olej po 10.000km, že jsem s novým autem víc na dílně než všichni ostatní se starýma plečkama co jezdí do práce (berte prosím s nadhledem, není to špatně míněno)... 

Editováno: , autor: Deepness
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...