Přejít na obsah

Octavia 1.9 TDI nejde řadit


Dejv-Octa1.8T

Doporučené příspěvky

Zdravim, mam vcelku problém s Octou. Začala mi "škrkat" zpátečka, šla přes zuby a špatně zařadit,i s jedničkou jsem měl problém ji tam dát. tak jsem koupil jinou převodouvku z novější Octy, nový spojkový set-ložisko, přítlačák, lamela a jednohmotej setrvačník. K tomu novější kulisu řazení a lanovody. Nalil novej olej, vlezlo se tam jen 1,5L. Je to dobře? 

 

Tak jsem doufal, že jak vyjedu z dílny, bude vše ok. Ale nebylo. Spojka klouže, Jede vcelku dobře, ale při větším sešlápnutí plynu klouže, zpátečka už jde zařadit normálně ale přes zuby jde stále, to stejné s jedničkou. Pořád špatně. Jediný rozdíl je v tom, že při vypnutém motoru jde vše řadit v pohodě. Spojka odvzdušněná je. Napadá někoho, v čem by mohla být ještě chyba, když jsem dá se říct skoro vše vyměnil? Už si nevím rady. Předem dík moc za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...