Přejít na obsah

1.9SDI nesvítí kontrolka elektroniky motoru


Ubo

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

koupil jsem Fabii 1.9SDI a nesvítí mi kontrolka elektroniky motoru při zapnutí klíčku před startem (nerosvítí se a nezhasne jak by měla).

Nevím kde je chyba. Zjistí VAG špatnou kontrolku v budících? Abych to zbytečně nekuchal. Nevytáhl  bazarník nějakou pojistku, aby to zamaskoval?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zjistil, že kontrolky v budících jsou ledky. Takže tam chyba asi nebude...

 

Třeba to tu kontrolku vůbec nemělo. Je to fabia combi  classic 1.9SDI r.v. 12/2002, model 2003.

Třeba ji někdo máte, tak poraďte , prosím!

 

K této úvaze mě přimělo téma

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=5714

 

kde Octavia 1.9TDi/81kW z r.v. 11/2000 kontrolku také nemá...

 

Ale Fabia by ji asi mít měla, má novější elektriku.

Editováno: , autor: Ubo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé pkřídleného šípu,

pro: Ubo - v chytrých knížkách, zase nazývají tuto kontrolku - palubní diagnostika OBD pro kontrolu obsahu emisí ve výfikových plynech. Mám Fabii TDI PD 2002 a jsem přesvědčen na 99,9%, že mi také nesvítí. Bude to tím, že tyto dieselové motory nepotřebovaly kontrolu výfukových plynů, u benzínu je to něco jiné. Tam hraje poměr kyslíku ve výfukových plynech velkou roli. Ale, podívám se a dám vědět. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...