Jump to content

Český rekord v počtu vozů Škoda Superb na jednom místě


Tomáš Hrábek
 Share

Recommended Posts

Ahoj všem, 

pojal jsem takovou myšlenku, uspořádat pokus o český rekord. Vzhledem k mému konání a spolupráce přímo s agenturou, která v ČR rekordy registruje, bych to zkusil. 

 

Šlo by o uspořádání setkání všech majitelů SI i SII všech motorizací na zajímavém místě s doprovodným programem, kde bychom nakonec byli spočítáni a dostali bychom každý certifikát o rekordu.

 

Myslím, že k nejlepší výrobní modelové řadě značky Škoda, by se takový rekord mohl šiknout :o)

 

Šel by někdo do takové akce? 

 

Dopředu se ptám pouze, zda by někdo chtěl taky podpořit tento pokus. Detaily, jako kde a kdy bych řešil až poté, kdy bude jasno, zda bude dostatek předběžně přihlášených účastníků.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Takže myšlenka se ujala a rád bych setkání udelal v rodišti vozů v MB. Zkombinovali bychom to i se srazem v okolí MB s možností pobavit se v nějakém kempu s programem na večer. Kdo bude chtít zůstat,zůstane...

Termín bude v září. Přesný sdělím. Domlouvám i možnost nějakého spolukomplotu přímo s automobilkou.

Zatím diky za zpětnou vazbu..

Link to comment
Share on other sites

Září je docela na rychlo řešit ted,to jsi mel začít tak v květnu, vzhledem k srazu superbu co je v plánu už dlouho a ještě mám na září další vikendove zalezitosti,tak se obavam ze to asi neklapne,je to moc na rychlo, myslím ze víc lidi už bude mít září naplánovány.

Link to comment
Share on other sites

No tak září je opravdu velice rychlý termín a podle všeho pro mnohé neuskutečnitelné zařadit do svého plánu... Za nás to asi taky nepůjde, jelikož je v záři sraz na Bystřičce, jak už tady někteří psali, kterého se taky účastníme. Takže asi tak no... 

Takové akce se většinou řeší půl roku dopředu a ne 3 měsíce ;)

 

Bája

Link to comment
Share on other sites

Na FB to klidně plácněte. OK, termín vidím, že je opravdu kách. Škoda auto taky nejni nejrychlejší v odpovědích :o(

V takovém případku, aby bylo dost času na všechno, dám termín na léto 2015, aby se stihlo vše roznést po síti a účast byla ta největší a taky proto, aby se naši miláčci ukázali v té nej formě za sluníčka a večer mohl být maximálně využitej v přírodě. Teď by se toto překrývalo s jinými akcemi. 

Jaký byste si přáli program, pokud vůbec, na večer?

Nejsem zastáncem takových akcí ve stylu: tak teď se bavíme, tak teď jdeme jíst, tak teď zpíváme.....  Já bych navrhoval a tak budu i komunikovat se sponzory sobota: příjezd ráno na místo (každý si rezervuje i platí ubytko sám, po obědě pokus o rekord, poté vyhlášení nejzajímavějších aut, může být i burza všeho na Suprový béčka ,  navečír oslavu případného rekordu s reprodukovanou muzikou s DJ. Kdo bude chtít zůstane, kdo ne, nemusí. Noční zábava dle nálady podpořená DJ,volba miss Rekord,  třeba i posezením u ohně a neděle odjezd domů. Ubytko a potravu si každý zajistí sám. Co se týká poplatků, ani takové nemám rád, tudíž by sem chtěl vše za symbolickou registraci, aby to nikoho moc nestálo. Věřím, že sponzoři se pochlapí :o)

Každý si poté odveze nálepku z pokusu o rekord a následně obdrží později certifikát z rekordu se svým Supíkem, obsahem motoru, jménem a klidně i RZ  (záleží na čem se dohodneme):o

Link to comment
Share on other sites

Další možnost je pokud Škoda Auto bude dělat mrtvého brouka, uspořádat rekord v červnu 2015 přímo v Pelhřimově, kde sice není krematorium, ale je tam každý rok mezinárodní festival rekordů, kde bychom mohli udělat spanilou jízdu na náměstí, nebo nejdelšího "hada ze superbů"..... Budou tam tisíce lidí a taková věc se nezažije každý den, vím o čem mluvím, mnohé ročníky moderuju :o) Z toho plyne, že by mnozí z Vás zabili dvě mouchy jednou ranou: Udělali bychom rekord a večer by mohl každý zajít na noční program na náměstí s přehlídkou mnoha jiných rekordů. Tudíž pro mnohé by to mohlo být větší lákadlo než varianta v MB :o)))

Link to comment
Share on other sites

Mezinárodní festival rekordů, to určitě pořádá agentura "Dobrý den" jelikož v Pelhřimově sídlí.

 

Edit: No vida, tady je to http://www.dobryden.cz/festival-pelhrimov-mesto-rekordu/2014-2-2/2014-program/sobota-den-masarykovo-namesti-hlavni-podium/

 

To už by jsme měli i prozatímní datum pokud by to bylo v Pelhřimově.

Edited by Tarantulas
Link to comment
Share on other sites

já už byl kdysi se supama na exkurzi v Kvasinách kouknout se na výrobu supáků a je to teda zážitek.Takže kdybych já si mohl vybrat tak beru Kvasiny,ale samozřejmě pojedu kdekoli to mi je fuk.Dle mého pokud by nás nebyla taková 60 tka minimálně tak nemáme v Pelhřimově co dělat a v opačném případě bychom mohli zkusit ty Kvasiny.Kdysi jak jsme tam byli tak nám bylo řečeno,že Kvasiny nedělají den otevřených dveří,ale jelikož my jezdíme v tehdejší vlajkové lodi tak udělají výjímku a jako rodívšíse superb klub nás rádi uvidí.A bylo to opravdu parádní.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...