Přejít na obsah

Elektricke palivove cerpadlo favorit


kbs1

Doporučené příspěvky

Ahojte, mam favorita na plyn a klasicke palivove cerpadlo (s pomocnou pumpickou) mi odislo tak, ze zacalo prepustat benzin do motoroveho oleja. Cerpadlo som vymenil za znacku "VIKA" avsak za 3 mesiace sa problem zopakoval. Skusal som zohnat inu znacku cerpadla ale zevraj sa uz ziadne ine nevyraba. Nechcem si zbytocne kupit dalsie cerpadlo co vydrzi 3 mesiace ale chcem problem vyriesit na trvalo - pouzitim elektrickeho palivoveho cerpadla.

 

Nemusi byt v nadrzi - predstavujem si nieco take ze sa niekam upevni, a ked prepnem na benzin (co je minimum casu), zopne sa palivove cerpadlo, inak pri jazde aj startovani na LPG bude vypnute (toto sa da odchytit od privodu na elektronicky ventil benzinu - ked jazdim na LPG je na nom 12v - zatvoreny).

 

Elektricky to zapojit viem len by som potreboval doporucit nejake palivove cerpadlo - mozno z motorky alebo nieco podobne - existuje take nieco na tento ucel? Isla by do neho palivova linka dnu aj von - a na nej by cerpalo. Stretol sa s tym niekto?

 

Favorit je samozrejme 92 karburator. Dal by som cerpadlo aj do nadrze len v tomto pripade by som potreboval poradit ako je to pracne. Cerpadlo mi nemusi ovladat riadiaca jednotka ale ako vravim prepinacka plyn / benzin - pri zopnuti benzinu plny vykon palivoveho cerpadla a nech to naplni karburator a dalej nech to len cirkuluje (tak ako to ma byt).

 

Dakujem!! :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...