Přejít na obsah

Manuální klimatizace - nastavení ovladače


Speedluk

Doporučené příspěvky

Ahoj, zajímala by mne jedna věc.Mám Rapida s manuální klimatizací.Funguje dobře, jen by mne zajímala jedna drobnost.Dřív jsem měl F1 a tam jsem pro +- optimální teplotu měl nastaven ovladač ve vertikální pozici, prostě přesně v polovině rozsahu.

Automaticky jsem to tak nastavil v Rapidu a v téhle poloze to tedy moc nechladilo.Pro optimální teplotu +-22° to musím mít cca v horizontální poloze (jako když je velká ručička na hodinách v poloze tři čtvrtě).

Chápu, že to není asi žádná závada.Je mne zajímalo, jestli to tak máte taky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže v jedničkové Fabii nikdy nebyla manuální klimatizace. To je docela rozdíl, mít Climatic (F1) a manuál (Rapid). Climatic totiž umí udržet nastavenou teplotu (třeba těch 22°C) za měnících se podmínek, zatímco manuální klima ti dává stejnou teplotu pořád a nereaguje na změny (osvícení interiéru sluníčkem, stín, atd.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...