Přejít na obsah

Třískání v motoru při volnoběhu i v rychlosti


honzerek

Doporučené příspěvky

Zdravím, měl jsem dnes 400 km cestu a přesně 7km před domovem se něco pokazilo... Jsem dával z 2 st. na neutrál a v tu chvilku strašná rana a pokračovalo neustálé třískání v motoru, boucání, rachocení (motor, převodovka nebo i spojka - při sešlápnutí měla větší vůli než obvykle). Zkoušel jsem zastavit, zapnout vypnout, furt to samé. Zkusil jsem dát rychlost a jet dále a jelo to bez problémů, ale vždy jak jsem dal neutrál nebo měl rychlost (ale dal nohu z plynu) začalo to zas šíleně rachotit.

 

 

Chcise vás zeptat, zda s tím máte někdo zkušenosti a co mám dělat?

 

Jestli můžu jet k mechanikovi nebo raději se nechat odtáhnut. Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijel jsem k mechanikovi, řekl že je spojka na odpis. Když jsem jel trasu 400km a pokazilo se to 5km před domovem, tak to mám prý ještě "velké štěstí".

Říkal, že oprava okolo 20 tisíc (jen materiál) + práce. 

 

Je ta cena dobrá, nebo přehnaná? Jsou to originální díly, žádné náhrady. 

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi zda teda jako prehnana cena. Ono to mozna original ve Skodovce takto vychazi, ale proc bych za to platil tolik, kdyz za polovinu koupim stejnou kvalitu, jen na krabici nebude logo VW.

 

Taky se chystam na vymenu spojky a setrvacniku a mam v planu koupit set spojky se setrvacnikem od Sachs. Jeste minuly tyden stal mene nez 10 tisic Kc. Ted podrazili. Skoda, ze jsem nestihl objednat za levno. K tomu jeste prikoupit lozisko spojky... Nevim, proc bych za to platil 20 tisic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...