Přejít na obsah

Nalepení RZ / rámeček RZ


SniperWolf

Doporučené příspěvky

nemusíš někde - máš tam odkaz na e-shop a posílají i do SK

 

ano se to suchý zips, ale těžkotonážní, jestli sis pročetl to vlákno jak jsem ti dal odkaz tak zde je to uvedeno a opět odkaz na ten shop ...

 

natvrdo to samo nalepit můžeš a v tom vlákně jak jsem ti dal odkaz, tedy znovu zde - čím to Pawouk lepil ..

 

... pravda, pavouk ty hatice či hmoždinky také demontoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie biele veci sa len tak nedajú odstrániť. dal som si tam tenkú dlhú samorezku na uchytenie, obstrihal to, natavil pájkou a aj tak to neislo vytiahnuť, ohýbalo to plech dverí, tak som samorezku vybral a zvysok toho zatlačil do vnútra. občas to tam pri otváraní/zatváraní kufra počujem :-p

 

suchý zips som kúpil tu:

 

http://www.g3.cz/sk/katalog/suche-zipsy-3m/dual-lock/3m-suchy-zip-dual-lock-sj3551

 

len som nedával pár prúžkov na výšku ale tri prúžky po celej dĺžke, teda 3 metre na jedno číslo :-D

Editováno: , autor: peter.s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já ji nalepil. ŠkoFIN vyžadoval, aby přišroubování udělali "profesionálové v autorizovaném servisu", jelikož je to operativní leasing, ale já nějak neměl odvahu to na nich nechávat, tak jsem ji přilepil páskou od Pattexu, nechal v garáži v suchu a teple důkladně zaschnout a bojím se okamžiku, kdy budu vracet auto a sundavat ji. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tu na suchý zip moc nepozná, nemůže tušit jestli není natvrdo přilepená a pak je to pro něj ztráta času, na druhou stranu kdyby to věděl, takovou RZ s nalepeným sucháčem moc dobře nezecvakne do svého rámečku a je to pro něj jen práce navíc.... jednodušší je vycvaknou z rámečku, je to nejrychlejší a nejpohodlnější (nebo rámeček prostě ukopnout, také jsem to už viděl)

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • Pawouk změnil název na Odstranenie ramiku RZ, nalepenie RZ
  • Pawouk změnil název na Nalepení RZ / rámeček RZ

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...