Přejít na obsah

Nalepení RZ / rámeček RZ


SniperWolf

Doporučené příspěvky

Vrtání se vyhnout můžeš, ale díry na rámeček tam stejně už jsou takže je stačí využít. SPZ jsem přivrtal hlavně proto, že se na ní vpředu nedrží tolik sníh a led a tím pádem se snížily problémy s předním radarem na cca 20% proti stavu s rámečkem. Na šrouby jsem použil bílé krytky a jinak bych to už nechtěl. Až dodají nové auto bude to první věc, kterou zase udělám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavej postřeh s radarem, letos zase víc sněží, taky mi už několikrát protestoval. Já na to zatím koukal hlavně z estetického hlediska, tabulka v rámečku divně odstává a přečnívá (u O4RS vepředu to bude ještě horší).

koblih69: Jak vyjdou díry vzhledem ke znakům?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Nalepení RZ / rámeček RZ
V 30. 1. 2021 na 14:08, virtual napsal:

Když už to tak pitváme, jak silný je ten Dual lock (mezera mezi SPZ a nárazníkem/dveřmi)?

 

S lemom okolo okraju max 3-4mm,s tym,ze vpredu dokonale zapadne do zalisu naraznika pre SPZ s licovanim po stranach a o sile nemusis pochybovat,drzi to fest.Ked to budes davat na 3M dual lock,prednu SPZ ohni mierne do obluku aby kopirovala zaoblenie predneho narazniku aby to nesponovalo.Suchy zip mam 3tim rokom a je to 👌

dual.PNG

BL.PNG

Editováno: , autor: ritch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...