Jump to content

Výpadek posilovače brzd..Superb II 3,6 4x4

Jara GS
 Share

Recommended Posts

Zdravim kolegove.auto me po otoceni klicku haze za doprovodu blikani brzd a rozsviceni zlute ABS kontrolky a trech vystraznych pipnutich chybu vypadek posilovace brzd..vse jsem nechal kontrolovat a uz trikrat me jen na diagnostice smazli chybu, ale nic to neresilo..za chvili nabehlo znovu.. Cyba vadne cidlo posilovace brzd..Skodovka rika..neexistuje cidlo jako samostatny dil..pouze jako celek s posilovacem asi za 9t..coz me prijde zbytecny.pokud je mozny nekde sehnat jen cidlo..nevite nekdo o moznosti koupe dilu? - original cislo 1k0906207a - cidlo tlaku posilovace..

tak mně sem tam hned po nastartovaní maxidot také informuje: "Výpadek posilovače brzd"...ale nic víc auto funguje brzdí perfektně, za jízdy už se hláška neobjeví. V servise mně řekli, že stačí udělat nový flash jednotky ABS a bude to OK ¨(mám starý soft)...pokud už je ale nový SW v jednotce, tak se prý vyměňuje celý posilovač...i když je to jen čidlo a na brzdy jako takové to nemá vliv. Výměna posilovače (tuším že říkal 8tis) kvůli čidlu mě docela šokovala....

• 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Motosman..tak jak to teda dopadlo? Mel bych to uz taky doresit a rad bych vedel co mam cekat..bylo me receno, ze dil se samostatne neprodava..pouze celek s posilovacem..Original cislo dilu je 1k0906207a.. A ted jsem byl na Stk a mam to uvedeny jako vaznou zavadu..na mesic prodlouzena a musi se odstranit..chybova hlaska a pred rozjezdem je tam i blikajici kontrolka ABS..hlaska ..vypadek posilovace brzd..diagnostika hlasi vadne cidlo posilovace brzd..diky za pripadne informace.Jara