Přejít na obsah

Výpadek posilovače brzd..Superb II 3,6 4x4


Jara GS

Doporučené příspěvky

Zdravim kolegove.auto me po otoceni klicku haze za doprovodu blikani brzd a rozsviceni zlute ABS kontrolky a trech vystraznych pipnutich chybu vypadek posilovace brzd..vse jsem nechal kontrolovat a uz trikrat me jen na diagnostice smazli chybu, ale nic to neresilo..za chvili nabehlo znovu.. Cyba vadne cidlo posilovace brzd..Skodovka rika..neexistuje cidlo jako samostatny dil..pouze jako celek s posilovacem asi za 9t..coz me prijde zbytecny.pokud je mozny nekde sehnat jen cidlo..nevite nekdo o moznosti koupe dilu? - original cislo 1k0906207a - cidlo tlaku posilovace..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mně sem tam hned po nastartovaní maxidot také informuje: "Výpadek posilovače brzd"...ale nic víc auto funguje brzdí perfektně, za jízdy už se hláška neobjeví. V servise mně řekli, že stačí udělat nový flash jednotky ABS a bude to OK ¨(mám starý soft)...pokud už je ale nový SW v jednotce, tak se prý vyměňuje celý posilovač...i když je to jen čidlo a na brzdy jako takové to nemá vliv. Výměna posilovače (tuším že říkal 8tis) kvůli čidlu mě docela šokovala....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Motosman..tak jak to teda dopadlo? Mel bych to uz taky doresit a rad bych vedel co mam cekat..bylo me receno, ze dil se samostatne neprodava..pouze celek s posilovacem..Original cislo dilu je 1k0906207a.. A ted jsem byl na Stk a mam to uvedeny jako vaznou zavadu..na mesic prodlouzena a musi se odstranit..chybova hlaska a pred rozjezdem je tam i blikajici kontrolka ABS..hlaska ..vypadek posilovace brzd..diagnostika hlasi vadne cidlo posilovace brzd..diky za pripadne informace.Jara

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...