Přejít na obsah

Tuhost plynového pedálu


Regson

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

no, mám najeto 10tis a chci nejpozději při 15 jít na výměnu oleje.

 

No zatím přemýšlím, co je všechno nechám vyměnit.

 

Zatím to vidím jistě na silentblok převodovky, budu reklamovat pedál a rezonuje mi i výplň dvěří, ale tady nevím jestli si to neudělám sám...

 

No není lichotivý výsledek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Čaute. To auto už mě začíná srát. Včera jsem jel a skoro jsem nemohl přidat plyn a místo plynulého sešlápnutí jsem to sešlapoval spíše trhaně, jak ta tuhost povolovala.

Co se týče vrzání - to budeme všichni v pravidelných intervalech vazelínovat?

Bojím se, že když mi to vymění, tak mi tam dají ten samý - nový a bude to za pár měsíců to samé.

Akce 20V4 - víme něco? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak po cca 1500km mi pedal niekedy jemne vrzga..Nestava sa to vzdy len niekedy pri jemnom stlacani pedalu. Zacalo sa to prejavovat zo dna na den. Tuhost ani zadrhavanie nejak nepocitujem. Riesil uz niekto len to vrzganie? Alebo ma s tym v servise poslu kade lahsie? Skusal som najst aj stitok od pedalu ale nejak som ho nemohol najst. Kde sa presne nachadza?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na plast je asi nejvíce univerzální olej na bázi silikonu, tak je jistota, že se nestane něco co nechceš...

 

WD nevím, má jen dobrou reklamu, nic zázračnýho to není...

 

stříkni to v místě kde uvidíš že je čep/pant, nevím jak to nazvat, prostě část kde se pedál protáčí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Je nám líto, ale budu psát v angličtině, protože moje čeština není nejlepší. Jsem z Portugalska a České studie, ale přesto jdou na začátku, a to je obtížné.

 

I also have the problem on the accelerator pedal in my Spaceback of 07.2014. I went to the workshop explaining the problem. Not identified and when I went to get the car, the head of the workshop wanted to talk to me to understand what was the noise. I explained that if you pressed the pedal vertically did not, but more diagonally to the right makes a noise similar to a rustling plastic. He then heard the noise and scheduled new way to shop for 23 to remove the pedal and check the problem ...

 

IMAG1947.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...