Přejít na obsah

Tuhost plynového pedálu


Regson

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

zítra jdu na výměnu pedálu, šel jsem reklamovat silentblock a při povídání o projevu v mrazech jsem začal i o pedálu a on že o tom ví, že tam je servisní akce, tak že se koukne do kompu jestli tam také patřím, mrknul a zítra mi to vymění... Dám vědět jestli to pomohlo...

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

je to divný, pochybuju, že by to bylo z takového plastu, který hodně saje okolní vlhkost a tím se mění jeho vlastnosti...

 

Já jsem si také myslel že ho mám tužší při dešti ale i sněhu v zimě ( kdy je paradoxně nižší vlhkost prostředí ), ale bylo to jenom o tom, že mokrá gumová podrážka adidasek prostě drhne po po hliníkovém pedálu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takze dnes som riesil popri prezuvani na letne aj vrzgajuci plynovy pedal...ako naschval to pri vyssich vonkajsich teplotach aktualne prestalo vrzgat...ale aspon pozreli do pocitaca a zistili ze mna sa vymena netyka a potom ho aspon preventivne precistili a premazali...momentalne ziadne vrzganie ani pukanie....ak to tak ostane tak som spokojny :) este sa ma prijimaci technik pytal ci si nechcem este spravt vylet do tatier aby sa to pripadne znova prejavilo pri nizzsej teplot a potom by som ho pedal znova prisiel ukazat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná se o kontrolu i zde popisovaného drhnutí plynového pedálu ...

 

Nesmysl, akce 20V4 je toto (a s drhnutím nemá tudíž nic společného):

Technické pozadí:

U postižených vozů Rapid může v ojedinělých případech docházet k rozsvícení kontrolky EPC, případně žhavení a současně s tím i rozsvícení kontrolky ESP. Motor je následně uveden do nouzového režimu. Důvodem je nedostatečný kontakt mezi pinem a odporovou destičkou plynového pedálu.

Řešení:

U postižených vozů proveďte kontrolu, případně výměnu plynového pedálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...