Přejít na obsah

Dodělání palubního počítače


oneb1t

Doporučené příspěvky

  • o 8 měsíců později...

Mohu poprosit někoho fundovaného jak dodělat do rapida 2013 palubní PC? Mně vůbec nenapadlo že existují auta která to nemají. A teď to samozřejmě chci že jo :-) klidně krok za krokem pro hloupý a co vše potřebuji.

Děkuji všem předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Nememet Musis kupit packu pro Rapid. Muze byt i sada tempomatu jestli cena bude rozumna. Ale packa musi umit pc.

Ja to mel delane na dvojkovou fabie FL. To by bylo mene a vice stejne s Rapidkou pred FL. Ja jsem koupil sadu tempomatu s palubnim pocitacem. V sade byla packa (smerovky a sterace - to je jako jedno) jednotka kabelaz. Kupil jsem to proto bo jsem chtel dodelat maxika. Nejprve dodelal jsem tempomat potom palubni. Takze packy mam dobre vyuzite.

Muzes kupit packu k rapidky s tempomatem a pc ale nepripojit tempomatu. V budoucnosti tempomat vzdycky jde dodelat jestli budes potrebovat toto vec.

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc díky, koupím páčku a pak je potřeba ještě něco vyměnit, nebo upravit? Tady jsem našel nějaké postupy, ale nějak si z toho neumím poradit. Halvně jsem se ještě dočetl že je potřeba jiná řj a překodovat. To poslední asi bude problém největší. Mám pouze BT OBDII bez softu, a stejně asi nevím co udělat přesně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím vyšší číslo a index BCM koupíš, tím líp. Ideálně 6R0 937 087M nebo další vyšší písmena. Výměna BCM není sranda, pokud nemáš správné nástroje a neumíš to, myšleno to kódování. To bych fakt přenechal raději odborníkům. A myslím, že téma o výměně budíků a dodělání volantu s MFA tu už někde je.

 

https://forum.skodahome.cz/topic/126414-multifunkční-volant-škoda-rapid-zapojení-kabeláž/

 

https://forum.skodahome.cz/topic/129396-zapnutí-palubního-počítače/

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, miklisek napsal:

Že by byly u ACTIVE natažené ty tři potřebné dráty od konektoru pro tlačítka na pravé stěračové páčce do konektoru v budících, ačkoliv to obecně Škodovka nedělá, že by nepotřebné dráty do svazků dávala? To bych se divil.

obrazek.thumb.png.bc5eff5e01610271d23277bbbe0f689b.png 

také jsem se divil, sháněl piny atd... a nakonec to fungovalo kus za kus 🤷‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 godzinę temu, Nememet napisał:

Koupím tyhle tady, jen se zeptám, je potřeba ještě měnit budíky? Mám ty bez toho chrom rámečku a bez budíků na teplotu vody a stav nádrže. 

 

Obvykle jde nakodovat MFD.

Jake mas cislo budiku?

 

Nevim ci carista to zvladne. Dobre by bylo abys mel k teho vcds nebo vcp nebo obdeleven.

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Dodělání palubního počítače

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...