Přejít na obsah

VW UP facelift?


honefr

Doporučené příspěvky

Přední nárazník se mi líbí víc ten současný - smajlík. Stejně tak obliny středu přístrojovky. Naopak víc se mi líbí nové budíky - zejména větší a přehlednější otáčkoměr, také displej pro palubní počítač vyrostl. Zajímavé jsou i zadní lampy, ale líbí se mi i ty současné.

Editováno: , autor: Sir_Jarek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten stredovy panel a radio je lepsi, ale oproti konkurenci z Kolina je to porad dosti ubohe. Tam je navigace soucasti radia za temer stejne penize jako zde externi a displej ma normalni velikost nikoliv mikroskopickou. Nevim proc je za kazdou cenu treba, aby z toho byla lacinnost videt uz na prvni pohled.

 

Mě ta vyndavací navigace nevadí - naopak, myslim, že jí využiju i pěšmo (rád chodím v přírodě "zkratkama" a občas se hodí zjistit, "kde je světýlko" :kol-48:).

 

Lacinost posuzuju spíš dle ergonomie, jízdního komfortu, kvality materiálů, dílenského zpracování. A asi jsem konzerva, ale Kolíňata jsou na mě příliš extravagantní :kol-28: - ovšem:

 

Proti gustu žádný dišputát

ať má každý co má rád.

Až mi přijde UP!ík,

svezu si v něm pupík.

 

:kol-28:

Editováno: , autor: Sir_Jarek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obojí Bojlere :-) Na německým autobildu píšou prodej od podzimu. Za mě facelift UP! v pohodě. Ten, kdo ho měl na starosti shrábnul určitě tučný prémie aneb jak za co nejmíň udělat co nejvíc- z dílů toho nemuseli moc měnit a ty co měnili jen kosmeticky upravili, přitom to vypadá hodně dobře...

Editováno: , autor: Decibel ES
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...