Jump to content

dym BJB na volnobeh. v tahu nic

tomec77
 Share

Recommended Posts

zdravim borci,

hladam ale nevidim tu podobny problem ako moj. Mam O2 BJB r.v 2005. ked auto stoji zohriate a poriadne zosliapnem plyn na volnobeh zadymi dost z vyfuku. v tahu to nerobi (povedala kocka ked mi pozerala na vyfuk). Ziadna strata vykonu, naftu som skusal vseliaku uz. Jazdim dost dialnice cize auto dostava obcas zabrat. Robi to aj s chipom aj bez chipu. Prikladam video ktore som nakrutil. Bojim sa ci prejdem na emisnej s tym.

Budem vdacny za kazdy nazor,

U BJB je to normální, také mi to dělala. Na emisích se vůbec neboj, vždy mi to prošlo a byl jsem hodně pod limity, které jsou stanovené. Občas jsem do nafty nalil aditiva a lehce se to zlepšilo.

Ale jak říkám, k tomuto motoru to patří.

vdaka. tak som kludnejsi. Nikdy predtym som tomu nevenoval pozornost ale niesom si isty ci to predtym robilo alebo sa to zacalo len nedavno. Mam to chipnute, myslim ze kvalitne ale dymilo to takto aj bez chipu.Mozno trosku menej kedze islo menej nafty pri zosliapnuti,

Áno skúšal som.v spätnom zrkadle nevidím nič tak som povolal priateľku. Išla za mnou druhým autom A snažila sa má držať. Obiehal som ju atď. Tlačil som auto na dvojke trojke aj štvorke A vravela že vôbec nič. Iba na semafore keď som vyhulil jednotku na max tak že trochu zahulila. Ale inak vraj nič. Má najazdené že vraj 195000km.