Přejít na obsah

samozhasinani svetel


Darkroom

Doporučené příspěvky

Mam 1.4 rv.2008 , 110 000 km

Minuly tyden mi z niceho nic jen problika baterka na palubce, cervena a cca po 2 s zhasla.... opakuje se to obcas obden...

K tomu se pridalo, mam u pojistek zaple denni sviceni. Jen tak sama od sebe zhasnou svetla za jizdy a treba po cca 10 vterinach se zase rosviti.

To mi dela skoro kazdy den. Predni elektricka okynka obcas otviraji / zaviraji tak jak maji ale nekdy sjedou jen do pulky, pak se zase zavrou a az po nekolikate sjedou cela...

 

Zacinaji se dit fakt divne veci. Hlavne ta svetla me zlobi... nemate nejaky tip na opravu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam jedno relé, říká se mu "relé denního svícení" - nechej ho prověřit, i s tím přepínačem u pojistek. Já mám tenhle systém taky a přiznám se že to bylo úplně to první, co jsem vypnul - mám svůj vlastní nacvičenej "kokpit-dril", kdy prostě mám zautomatizovaný činnosti od sednutí do auta až po rozjetí a manuální rozsvícení světel je jedním z kroků. Má to výhodu, že tak můžu jezdit s jakýmkoliv autem bez ohledu na to, jestli má nebo nemá nějakou automatiku denního svícení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...