Přejít na obsah

Ake mate velkosti elektronov na rapidoch


MATY585

Doporučené příspěvky

Tak na 17 odjeto 8 000 km a musím tedy říct, že už bych jinak nechtěl :-) Drží to výborně, v (ne)komfortu necítím proti předchozím 15 rozdíl a dokonce se mi je zatím nepovedlo ani odřít při parkování, čehož jsem se bál asi nejvíce. Na spotřebě také nic zásadního nepozoruji, ale to obecně u sebe těžko posoudím, protože s TSI zajedu stejnou trasu za 5,4 i za 6,5, to bylo s 15 a je i se 17. Já určitě doporučuji, když se vám naskytne dobrá koupě a máte auto i trochu pro radost, ne jen z A do B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
V 19. 6. 2015 na 9:02, Peto29 napsal:

Ja mam vybavu Style, takze z vyroby elektrony Ray 17" 215 a som spokojny. Pneu su Continental. Kedze som bral auto v zime, bolo na zimnych plechovych diskoch 15", a po prezuti na Ray 17" som si chvilu zvykal na tvrdost /asi 100km/, ale potom som si zvykol, a teraz to uz vobec nevnimam. Auto je so 17" krasne. Btw mam 105k motor.

post-93842-0-97617800-1434697504_thumb.j

Aku máš spotrebu tiež rozmýšľam zobrať 17 ký neviem či nebude veľa žrat oproti 15 Ke alebo 16.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Tak jsem koupil na Rapida na léto 16'' kola a jsem z nich trochu v rozpacích,pravda že na nich auto proti 15'' vypadá super, podstatně líp sedí v zatáčkách,s tím že to bude víc drncat na dírách jsem ještě počítal ale bohužel díky větší šířce gumy v kombinaci se slabším TSI je auto podstatně línější hlavně při rozjezdu, šířku gumy 215 konstruktéři podle mě přehnali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na léto mám 16". Pneu z výroby DUNLOP 215/45 s ochranou ráfku, ta se už hodila. A jak píše "ben06" v Buchlovských kopcích na suchu je to paráda. Motor mám 81 kw a nějaký velký rozdíl v rozjezdu proti zimním 15" nepozoruji. Po delším zvažování jsem 17" nebral, v našem okolí se teprve teď začínají dělat nové silnice ( asi po 40 letech ). Soused má na O II 17" a sám přiznal, že to u nás dost drncá. Co se týče ceny pneu, tak i na 16" jsou kvalitní pneu docela ranec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...