Jump to content

Dálniční známka - výměna na poště


SkodaRapid
 Share

Recommended Posts

Příští týden pravděpodobně budu potřebovat dálniční známku. Na internetových bazarech jsem si všiml, že lidé prodávají použité dálniční známky. Říkal jsem si, proč kupovat 10ti denní za 350Kč, když bych mohl mít roční třeba za 500Kč. Jde o to, že špatně vyplněnou dálniční známku lze vyměnit na poště. Jde jen o to, abych měl oba díly. Příjdu na poštu, řeknu, že jsem se při vyplňování spletl a že bych chtěl novou :-) Rozumím tomu dobře? Máte s tím nějaké zkušenosti?

Link to comment
Share on other sites

Nejsi náhodou z "Prajska"?

Dle čísla známky se dá zjistit, kde a kdy byla prodána. Přijít po 1/2 roce s tím, že jsem se při vyplňování spletl, a to ve všech znacích, hmm, hodně odvážné. To je menší riziko jí neměnit a rovnou vylepit.

Ale ruku na strdce, 300 tis. na auto máš, komunikace používáš a těch 1,5 tis. na rok za známku je fakt problém? Pokud ano, tak se těm dálnicím vyhni.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nedivím se mu, že je to problém, vzhledem k tomu, jak naše komunikace vypadají, díry nejsou označené a díky tomu musím neustále opravovat auto a to nejezdim jak prase. Navíc na čím dál více benzínkách musíš za WC platit, odpočívadla se ruší, všechno je tam xkrát dražší, než kdekoliv mimo dálnici, takže mne osobně to třeba problém dělá.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nikdo nezjišťuje kdes ju kupoval. Neříkáš nic, prostě dojdeš na poštu s vobouma kusama, dáš pade a deš. V nejhorším případě Ti mohlo zrovna tadyk na vejletě prasknout čelní sklo tak že hos musel vyměnit. Já ju ztrhával kvůli emisní plaketě ať je dole, kdybych ju náhodou nekupoval.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...