Přejít na obsah

Dětská autosedačka


Davdav

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové,

 

hledání na fóru nepřineslo ovoce, tedy zakládám nové téma, doufám, že nebude duplicitní.

 

Můžete mi někdo, prosím, poradit, konkrétní typ dětské autosedačky, kterou lze použít v krátké felicii? Do fabie mám Britax Evo 1-2-3, ale v tatíkově felicii jsou na ní krátké pásy, chybí asi 15 cm. Výměnu pásů za delší škodovka neprovádí. To jsem prověřil v Auto Jarov i v MB. Sedačku nechci kupovat novou, jde jen o nouzové semtam vození, takže rada, abych si to vyzkoušel před obchodem mi nepomůže... Chci pořídít něco na aukru nebo podobně. Tak ať vím, po čem jít.

 

Synek má 19 měsíců a 12 kilo.

 

Předem díky za rady.

 

David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bych řekl, že je problém někde jinde. Z mých zkušeností jsou největším "požíračem" pásů sedačky pro kojence - a toto "vajíčko" šlo dát do felicie úplně luxusně, právě na rozdíl od fabie, kde byl pás o pár centimetrů kratší a už se musel při zapínání dost šponovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...