Přejít na obsah

Nové stěrače skáčou a vržou


stepi.p

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

při koupi mého SII jsem měl na autě stěrače, které za deště dost skákali a vrzali. Zakoupil jsem tedy stěrače Bosch aerotwin. Za deště zhruba po 10 setření začnou skákat a vrzat. Když ostříknu sklo, tak to na chvíli přestane, ale opět po cca 10 setření to začne opět.

 

Zkoušel jsem stěrače ošetřit silikonovým olejem, jak jsem se někde na fóru dočetl, ale to pomohlo opět jen na chvilku.

 

Poradí někdo co s tím?

 

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna je to off, ale delalo mi to na felde.. problem byl v celem mechanismu, muselo se to rozebrat, vycistit , namazat a bylo to OK.. nerikam, ze to tak bude i u tebe, ale mozny to je...koupil jsem nove sterace-vse ok, po 15km jizdy zas to stejne vrzani a skakani, hlavne kdyz jel sterac zpet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je odkaz na Dílenskou příručku. Je to pod nadpisem "ˇUhel náběhu vzduchu" Ten nadpis moc nechápu, protože stěrače skáčou i když auto stojí, takže ze vzduchem to nemá nic společného, ale nakonec proč ne. Mně to pomohlo. ;-)

Editováno: , autor: McMatej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...