Jump to content

Zapojenie autorádia Alpine IVE-W530BT neviem si rady

thomas7
 Share

Recommended Posts

Zdravím vás SuperBáci,

stal som sa hrdým majiteľom Superbu a pomaličky všetko obnovujem. Dal som preč autorádio symphony a kúpil som si 2-DIN Alpine, ale mám jeden problém.

Kvôli bezpečnosti je nutné aby sa jeden káblik pripojil na snímač zdvihnutej ručnej brzdy, chcel by som sa spýtať, či sa s tým niekto stretol, ja som o tom osobne ešte nepočul a prípadne mi poradil kde a ako to mám prepojiť.

Ďakujem pekne za rady.

Když to připojíš na kostříci bod auta pojede obraz i během jízdy.

Môže sa sledovať počas jazdy, ale nedostanem sa do nastavení rádia a rádio ako celom mám ako keby v demo verzii. ešte tam je svorkovnica C, ktorá sa skladá z menších troch svorkovníc, možno by stačilo len tie radio káble dať sem a je to.

Ano ano, tak tak, jak jsem psal, já to kostřím přímo na radiu nebo na pin 8 na ISO konektoru.

Je to bezpečnostní prvek, kdy obraz (a třeba setup) na radiu šlo jen se zataženou ruční brzdou, čili, když auto stojí.

Tím, že se ukostří půjde obraz i za jízdy. Jinak porušení vyhlášky se u nás bát zatím nemusíš

Tak vyhlášky sa nebojím absolútne :)

len nakoľko som sa s tým nestretol vôbec ešte, tak som si to chcel overiť, dnes sa na to pozriem a dúfam, že to bude fungovať ako má :)

Edited by Pawouk
Necituj předcházející příspěvek!