Přejít na obsah

Zapojenie autorádia Alpine IVE-W530BT neviem si rady


Doporučené příspěvky

Zdravím vás SuperBáci,

 

stal som sa hrdým majiteľom Superbu a pomaličky všetko obnovujem. Dal som preč autorádio symphony a kúpil som si 2-DIN Alpine, ale mám jeden problém.

 

Kvôli bezpečnosti je nutné aby sa jeden káblik pripojil na snímač zdvihnutej ručnej brzdy, chcel by som sa spýtať, či sa s tým niekto stretol, ja som o tom osobne ešte nepočul a prípadne mi poradil kde a ako to mám prepojiť.

 

Ďakujem pekne za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to připojíš na kostříci bod auta pojede obraz i během jízdy.

Môže sa sledovať počas jazdy, ale nedostanem sa do nastavení rádia a rádio ako celom mám ako keby v demo verzii. ešte tam je svorkovnica C, ktorá sa skladá z menších troch svorkovníc, možno by stačilo len tie radio káble dať sem a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ano, tak tak, jak jsem psal, já to kostřím přímo na radiu nebo na pin 8 na ISO konektoru.

Je to bezpečnostní prvek, kdy obraz (a třeba setup) na radiu šlo jen se zataženou ruční brzdou, čili, když auto stojí.

Tím, že se ukostří půjde obraz i za jízdy. Jinak porušení vyhlášky se u nás bát zatím nemusíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak vyhlášky sa nebojím absolútne :)

len nakoľko som sa s tým nestretol vôbec ešte, tak som si to chcel overiť, dnes sa na to pozriem a dúfam, že to bude fungovať ako má :)

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předcházející příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...