Přejít na obsah

OBDII ELM327B V1.5a


minca

Doporučené příspěvky

zdravim,

 

kupil som si tuto vecicku na diagnostiku:

 

sku_239487_1_small.jpg

 

- cez Android sa v pohode sparuje s mojim telefonom

- software Torque Lite

- kupene tu

- problem: neviem aky komunikancy protokol pouziva Skoda Octavia 1.9 TDI r. 1999

 

edit: tak ze protokol by mal byt ISO 9141, tato krabicka podporuje ISO 9141-2, je v tom nejaky rozdiel ?

 

Vie mi nekto poradit?

je tam funkcia Autosearch, no prebehne asi vsetky moznosti. Vypise nieco ako ci mam zapnute zapalovanie. Ani za jazdy to nenabehlo...

 

Diky

Editováno: , autor: minca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové....Já mám něco podobného ale mám problém v tom, že to nemůžu spárovat s telefonem. Musím zadat heslo když chci něco spárovat. Píše mi to ať zadám heslo ale bohužel. Na té věcičce to jaksi nejde :kol-32: Jak to tedy spárovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj s párování je to takový divný. V systému mám napárované zařízení, ale stejně se mě to ptá pokaždé na kód znovu. (1234 u mě)

Pro jistotu to nejdříve zkus spárovat přes systém: Nastavení -> Bluetooth -> spárovaná zařízení

A při příštím spuštění programu se podívej do stavové lišty, jestli se telefon náhodou neptá na párovací kód.

Zkus to a pak se ozvi.

Editováno: , autor: whoosah
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

taky sem řešil tento problém, krabičku má stejnou s telefonem sem to nebyl schopen ani za boha rozchodit (sice ho jak bloetooth zařízení našel), zkoušel sem ruzne SW, ruzne komunikační protokoly, ruzná nastavení protokolu bluetooth a furt nic...pak sem to zkusil na tabletu a napoprvé vše hned fungovalo...takže bych to viděl u mě na špatný protokol bluetooth (telefon Xperia Active).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Je to tedy zvláštní, pokud je stejný soft na tabletu a mobilu, tak jsou tam i stejné protokoly. Jestli používáš torgue doporučuji nechat všechno v defaultu. ( Protože se budou zkoušet všechny protokoly) A chvilku počkat cca minutu. A uvidíš jestli se chytí i ten mobil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...