Přejít na obsah

Sháním starší telefony Siemens (+ Nokia, Ericsson)


LinDan

Doporučené příspěvky

Ahoj,
vím, že je to dost mimo v souvislosti se zaměřením fóra, ale snad nebude vadit, když se tu zkusím zeptat.
Mám menší zálibu ve starších telefonech, hlavně těch od dávno neexistující značky SIEMENS Mobile, proto bych se tedy rád zeptal, jestli se vám doma někomu neválí nějaký telefon této značky, kterého byste se byli ochotni za určitý finanční obnos zbavit? Jde mi hlavně o kusy s původní krabicí a manuály.

Krom Siemensů mám zájem o následujících několik modelů od Nokie a (Sony-)Ericssonu:

Sony Ericsson T610/T630
Nokia 2110(i) 7110, 8110, 9000 communicator, 6150, 6110/6130, 3110,3810, 6120(i), 6100
Ericsson T68, T65, R520m, R320, R310s, R380, T39, T28s

Předem děkuji, pokud by se někdo našel.

 

Najdu tu někoho, kdo tento zájem sdílí? Dotykáče nejsou špatné, ale docela mne nudí, placka vedle placky... Dřív byly telefony, dle mého názoru, designově mnohem povedenější. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám doma v origo krabici SE T610, snad se vším co u toho bylo. Kupoval jsme ho v listopadu 2003 za 10.000,- Kč :wallbash: . Mám ho jako náhradní kdyby mi odešel současnej telefon a tak trochu na vzpomínání. To byl super telefon a moc lidí ho v té době ještě nemělo.  Ale takhle mám již i SE 750i a ty SE mi prostě drží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bys ten T610 nestřelil, co? Jde mi hlavně o ty Siemensy, ale T610 v dobrém stavu a s krabicí, to bych asi neřekl ne. :)

 

Jinak k těm Siemensům, sháním hlavně tyto modely:

S25, S35, S45(i), SL45i, ME45, S55, M55, S65, SK65, SX1

 

Musí být funkční a s origo krabicí.. Pokud někdo máte, určitě dejte vědět, díky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...