Přejít na obsah

Dlhé štartovanie


BlueRS

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Jedinej pokrok je, že od té doby, co nejdříve žhavím a pak startuji, je po problému. Prostě nejdříve nevymáčknu spojku, jen stisknu tlačítko, ono to nažhaví, pak stisknu spojku a zmačknu tlačítko podruhé, motor nastartuje. To je asi jedinej pokrok  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

 

Ja to tiez stále riešim, mam motor CUNA, kessy, dsg.

 

Servis zase nevyriešil nič, žiaden novy sw (ževraj žiaden taký neni???), ale nie som jediný, že takých prípadov majú viac a nevedia čo s nimi...

 

Máte niekto verziu SW ktorá by to mala riešiť?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dnes prebehlo nahratie noveho softu tak cakam ci to spravi znova. Lenze motor ked je nahriaty tak mi to nespravilo alebo som to nepostrehol. Cena za nahratie 25€ v ŠA. Pockam nech motor vychladne alebo do rana a uvidime ci uz to bude ok. Napisem hned postrehy. Jedine co mozem zatial napisat tak zda sa mi ze motor bezi lepsie a tichsie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dnes prebehlo nahratie noveho softu tak cakam ci to spravi znova. Lenze motor ked je nahriaty tak mi to nespravilo alebo som to nepostrehol. Cena za nahratie 25€ v ŠA. Pockam nech motor vychladne alebo do rana a uvidime ci uz to bude ok. Napisem hned postrehy. Jedine co mozem zatial napisat tak zda sa mi ze motor bezi lepsie a tichsie. 
Ahoj, aky mas presne motor a aky presne sw ti tam dali?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor mam 135kw cupa a neviem aky presne tam dali nebol som pri flashovani. Ale zatial bez problemov. Ide to konecne ako ma. Len mi povedali ze ihned vyskocila poziadavka na upgrade noveho softu, flashli ho a je po probleme.

Editováno: , autor: oscar.xll
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam tento problém na CUNA od nového auta, najprv sa prejavoval len pri teplom motore (typicky ked po dlhsej jazde napr dialnica, okresky...) zastavim na benzinke na kafe a po cca 15min idem štartovať... Točí točí točí a az po par sekundach chytí, niekedy nie a treba opakovat. Cca pred rokom to zacalo aj pri studených startoch. Naproti tomu start/stop funguje absolútne bez zavahania, bez rozdielu teploty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Boco napsal:

Ja mam tento problém na CUNA od nového auta, najprv sa prejavoval len pri teplom motore (typicky ked po dlhsej jazde napr dialnica, okresky...) zastavim na benzinke na kafe a po cca 15min idem štartovať... Točí točí točí a az po par sekundach chytí, niekedy nie a treba opakovat. Cca pred rokom to zacalo aj pri studených startoch. Naproti tomu start/stop funguje absolútne bez zavahania, bez rozdielu teploty.

Já mám také motor CUNA a jakékoliv starty bez problémů. Zmáčknu, protočí se ručičky a nastartuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 110 kW a dělá to už skoro furt, pokud startuji studený motor a nepoužiju ten double trik, jak říkám tomu startu s dvojím stiskem. Software na 110 kW prej neexistuje, jen na ty silnější verze. [emoji850] Servisy si s tím nevědí rady a ani prej v MB.

Oktávka pro chlapy, Rapida dětem [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...