Přejít na obsah

Dlhé štartovanie


BlueRS

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

mna to uz zacina trochu srat.. pri garancke som dostal klasicke "zavada sa neprejavila"

a frekvencia sa mi zacina zvysovat. uz je to niekolko startov do tyzdna....

nie vzdy je start rovnako dlhy, no toto je podla mna na nove auto prilis https://www.dropbox.com/sc/9t7zpffz3gxm4h8/AAAfI7dytGLTRwSEuPTDMLABa

(sorry za kvalitu videa, je to len mobil... na konci som omylom vypol motor namiesto nahravania na mobile... kua)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámo,

 

 

ja som už na tento "šerbel" definitívne rezignoval, určite to je moja prvá a posledná škodovka. Mne sa pred dvoma dňami ráno podarilo naštartovať takto isto, do servisu som ani nevolal, dnes sa mi to ráno zopakovalo, takže ten update SW zrejme nevyriešil nič, alebo len čiastočne. Je..m na to, ešte tri roky budem auto drať a určite sa ho zbavím. Za tie prachy to veru nestojí. SW chyby, nekvalitný materiál, štarty ako 120-ina, proste katastrofa.  :worthy  :worthy  :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám aj SS, po štarte automaticky vypínam, je to p...na. Uź som to raz napísal, nech si to auto vyskúša nejaký papaláš z MB a nech potom povie či je to ok, keď bude pred náhodnými svedkami hoci kde po meste štartovať auto ako starú 120, bude na smiech, v servisoch sú bezradní a nevedia čo s tým...teším sa na deň, keď RS-u predám a kúpim nové, určite nie Škodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasnačka, počítam s tým, že problémy budú vždy a všade, toto auto je v podstate ešte novinka a nemá vychytané muchy. Druhá vec je, že po mojich skúsenostiach s týmto konkrétnym autom už jednoducho škodovke nedôverujem. Ale tri roky to ešte nejako vydržím, páči sa mi nový VW Passat Variant, za tri roky bude hádam už aj facelift, takže RS-u buď predám alebo nechám manželke a predám FR-ko.  Jednoducho auto má slúžiť mne a nie aby som stále behal po servisoch a niečo stále opravoval - menil. Vozí sa na nej síce dobre, ale technické problémy a kvalita materiálov jej na sláve nepridávajú... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Update SW jsem absolvoval zhruba před měsícem a zatím všechny starty už bez problému. Před tím blbě tak 5x za měsíc. No uvidíme dále. 

Veď to, že update SW mi robili už dávnejšie, cca 4 mesiace bol pokoj /z toho 2 som na RS-e nejazdil/ a už je to tu znova. Ale dnes nič, štartovanie ok...natáčam každý jeden štart. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak u mne se to zhoršilo, je to častější, asi každý studený start v garáži, zajímavé, že kdyz mrzlo a start venku tak vždy bezproblémové :(

Při garančce 60t to budu řešit, jen si tam ponechají holt déle. Jinak o tomto problémku prý na úrovni ŠA generelně neví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...