Jump to content

Bajonet tažného zařízení Ellebi

stoupa1980
 Share

Recommended Posts

Čau všem. Koupil jsem auto Škoda Octávie 1, je to dovoz Itálie a chybí mi bajonet tažného zařízení. Je tam tažné zařízení značky Ellebi 050798. Hledal jsem všude na netu a zatím marně. Nevíte a jestli to vůbec jde sehnat.

post-68391-0-39849000-1408092513_thumb.j

post-68391-0-64070200-1408092561_thumb.j

Edited by stoupa1980

• 2 weeks later...

Vyřešeno, koupi jsem si a namontoval sám toto tažné zařízení   http://www.amsa.cz/Skoda-47703/2025-Ta%C5%BEn%C3%A9-za%C5%99%C3%ADzen%C3%AD-%C5%A0KODA-OCTAVIA-I-5-dv%C3%A9%C5%99

Práce cca 2,5hod sám. Ze vším všudy i s přihlášením mě to vyšlo na 2000kč.Elektriku jsem na autě měl.

Edited by stoupa1980

Perlička - jelikož jsem v techničáku měl zapsaný tažné zařízení tak i přes to že jsem změnil značku tažného zařízení mi bylo na STK řečeno že neni třeba nové tažné zařízení (které jsem si sám namontoval a tuto skutečnost i zdělil technikovi na Stk) zapisovat protože již jednou tažné zařízení mám zapsáno a je prý jedno jestli je to výrobce Ellebi a nebo Autohak. Tkže jsem si dal jen technickou vozíku která byla 6měsíců propadlá :kol-18: a to za 300kč a pohoda.Takže tažné mě vyšlo na 1700kč a tím to skončilo.

Žádná perlička, před 18 lety jsem přihlašoval š105 z dovozu na papíry š100 které mělo zapsané tažné a to jsem domontoval z prodávaneho auta a nikdo nic neřešil, na O1 jsem si dal tažné sám, stk kontroluje jen typový list a v.č. pak to nikoho paradoxně nezajímá, minulý týden se na té sračce D1 urval obyťák prý i s koulí tipoval bych to na bajonet? Já mám pevné tuším Sportjacht a pro občasné parkování v Praze ho nesundávám.