Přejít na obsah

Bajonet tažného zařízení Ellebi


stoupa1980

Doporučené příspěvky

Čau všem. Koupil jsem auto Škoda Octávie 1, je to dovoz Itálie a chybí mi bajonet tažného zařízení. Je tam tažné zařízení značky Ellebi 050798. Hledal jsem všude na netu a zatím marně. Nevíte a jestli to vůbec jde sehnat.

post-68391-0-39849000-1408092513_thumb.j

post-68391-0-64070200-1408092561_thumb.j

Editováno: , autor: stoupa1980
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vyřešeno, koupi jsem si a namontoval sám toto tažné zařízení   http://www.amsa.cz/Skoda-47703/2025-Ta%C5%BEn%C3%A9-za%C5%99%C3%ADzen%C3%AD-%C5%A0KODA-OCTAVIA-I-5-dv%C3%A9%C5%99

 

Práce cca 2,5hod sám. Ze vším všudy i s přihlášením mě to vyšlo na 2000kč.Elektriku jsem na autě měl.

Editováno: , autor: stoupa1980
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perlička - jelikož jsem v techničáku měl zapsaný tažné zařízení tak i přes to že jsem změnil značku tažného zařízení mi bylo na STK řečeno že neni třeba nové tažné zařízení (které jsem si sám namontoval a tuto skutečnost i zdělil technikovi na Stk) zapisovat protože již jednou tažné zařízení mám zapsáno a je prý jedno jestli je to výrobce Ellebi a nebo Autohak. Tkže jsem si dal jen technickou vozíku která byla 6měsíců propadlá :kol-18: a to za 300kč a pohoda.Takže tažné mě vyšlo na 1700kč a tím to skončilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádná perlička, před 18 lety jsem přihlašoval š105 z dovozu na papíry š100 které mělo zapsané tažné a to jsem domontoval z prodávaneho auta a nikdo nic neřešil, na O1 jsem si dal tažné sám, stk kontroluje jen typový list a v.č. pak to nikoho paradoxně nezajímá, minulý týden se na té sračce D1 urval obyťák prý i s koulí tipoval bych to na bajonet? Já mám pevné tuším Sportjacht a pro občasné parkování v Praze ho nesundávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...