Přejít na obsah

řadící páka - opotřebení


memory2

Doporučené příspěvky

At nezakladam nove tema, vrze vam nekomu mechanismus razeni co je pod tou kozenkou v tunelu mezi sedackami? Me to ted zaclo delat, prusvih je takovej, zevzdycky kdyz tochci nekomu ukazat, tak to nedela. Vrze to jen kdyz radim po delsi dobe (jizda na dalnici, kdy neni treba casto menit rychlost)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Jasne, ale agresivni pot ti vyzere tu kuzi/kozenku celkove, ne jen na jednom miste ... Jinak, ja nemam pochyb o nekvalite nekterych materialu v O3 ale zrovna toto je dusledek vozeni si ruky na radicce, coz nesvedci nejen povrchu ale celymu ustroji. Pokud radis celou dlani nejen prstama a jen v momente kdy radis, tak takovy poskozeni neudelas. 

 

Reklamaci vzhledem k malymu najezdu pravdepodobne uznaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nixberg> Nemůžu s tebou souhlasit. Bohužel pro mě nemám u sebe fotku řadičky na mé bývalé OIII, kde se "kůže" začala loupat od plaketky po celém obvodu směrem dolů a kde zároveň byl vyšoupaný palec od volení rychlostí. To vše prosím již od cca 30tis. km. Ruku si na řadičce nevozím a nikdy nevozil, v tomto tě také zklamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam automat DSG, radicku pouzivam v podstate jen pri zacatku jizdy, pri couvani a pri parkovani.  Od 50tis km se zacala znacne loupat. Ted mam 90tis km a zacina se loupat i chrom !!! Doslova mi radicka hyzdi pomerne netknutej interier.  Minuly tyden jsem uplne citil jak se mi ta kuze droli pod rukama.
Behem jizdy ruku na pace nemam.  Je to shit.   Bohuzel jsem na to nemyslel a nestihl jsem s tim dojit do servisu at se snazi na zaruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Koukal jsem, jak řadím a palcem se dotknu minimálně, jen když tam dávám jedničku nebo zpátečku, a to ne vždy. Jinak řadím dlaní a ruku si na páce nevozím, mám opěrku. A jako kůže mi to ani dotekem nepřipadá. Kůže je jen ten límec okolo řadičky, ne? Každopádně za měsíc budu mít 30, tak to při servisu vyreklamuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj lidi, byl jsem v servise ohledně oloupané řadící páky a to mi bylo řečeno, že bez problémů v rámci záruky vyřeší. Ale mám i ošoupanou rukojeť ruční brzdy. Nevím jestli je to podobné jak s řadící pákou nebo jsem to zedral já sám.

Máte někdo zkušenosti ?

 

IMG_20170801_062215.jpg

IMG_20170801_062221.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, twingman napsal:

2 roky 51 tis a v servise to vymenili. Obavam sa, ale co bude po zaruke :( 

 

Já to řeším na rapidu, ale to bude asi stejné.

Výměna obojího nebo jen řadící páky. Já dostal informaci jen o tom, že vymění řadící, ale ruční ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Mne sa na pake DSG lupe chrom. Paka uz bola menena v zaruke v Nemecku kvoli tomuto problemu, ked mal auto este predosly majitel. Myslite, ze mi ju vymenia v ramci dvojrocnej zaruky (myslim zaruku na vymeneny diel) kdekolvek v autorizovanom servise? Alebo s tym nemam vobec ratat? Vdaka

Editováno: , autor: misor1994
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 25. 9. 2017 na 21:04, JardicCZ napsal:

Dneska koukám na řadičku, najeto jen 25000 a už to začíná. Takto brzo jsme to nečekal :( . Na Ceedu byla jen vyleštěná.

 

IMG_20170925_181537.jpg

Úspěšně vyreklamováno, bez řečí. Objednával jsem předem, ani to neviděli, po předání auta už tam byla nová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...