Přejít na obsah

řadící páka - opotřebení


memory2

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Taky se přidávám do fanklubu řadící páky... Viditelné opotřebení už v 15 tis, dával jsem info u mého prodejce a bude výměna v záruce při výměně oleje. 

Volant a ruční brzda bez jakýkoliv známky opotřebení. Prstýnky a žiravinu nenosím. 

Auto Octavia III facelift vyrobený 2018/6 takže jak tak pročítám evidentně nezájem škody auto zajistit konečně odstranění dlouhodobého a dost často vyskytujícího se problému. 

Díky reklamaci dalších věcí budu mít asi do roka znovu nové auto protože už toho tolik vyměnit nezbývá :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
On 10/29/2017 at 7:16 PM, bojler said:

Nekde tady v TPI byl pripis na spatnou serii. Ja to mam taky. Az najdu popis a vytisknu ho, vydam se (i pres konec zaruky) do servisu.

Podarilo sa ti nakoniec vyreklamovať aj po záruke ? 
Moja má 3 roky, ale už 126tis km ,  záruka bola  4roky/120tis km . Už pri kúpe (cez Škoda Plus) tesne po záruke pri 123tis km som sa predajcu dotazoval, že čo tá páka. Odbil ma slovami, že takto to je na každej Octavii a tak to proste je.
A nakoniec až na fóre nájdem záznam z konferencie ešte z r. 2017, kde problem priznávajú ! Rozmášľam, či to riešiť, alebo si ušetriť nervy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mně záruku neuznali, tak jsem to musel zacvakat. Naštěstí přes známého v MB, takže za lidovku. [emoji6] Teď už ok, neloupe se. Průser je, že se to mění komplet i s manžetou, tudíž je to o manžetu dražší.

Mě štve, že to neuznají, i když sami přiznali, že měli nekvalitního dodavatele a že ty páky staly za starou bačkoru.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evidentně ten problém mají už přes 4roky :kol-52:. A pořád... A pořád.... A pořád mají .

Je to hodně směšný, když nejsou schopny vyřešit na komponentu povrch (to je opravdu neuvěřitelný). 

Evidentně ten problém neřeší. Možná ho někdo řešil a na důvod opotřebení přišel, ale další nad ním rozhodl že je levnější to těm pár lidem na 1000ks vyměnit. Přeci to není vidět a řidič s tým dotyčným komponentem nepřichází pořád do kontaktu :doh:kol-62:

Teď jak bude hned náznak pojedu okamžitě reklamovat. U první to bylo viditelné od cca 15000 km. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...